Mamy przeciek kto od Hołowni chce rządzić Ostrowem

Udostępnij
Tweet

Niczym królik z kapelusza pojawia się kandydat Polski 2050 w wyborach prezydenckich Ostrowa Wielkopolskiego. Na giełdzie nazwisk jeszcze do niedawna byli Dariusz Potasznik – harcmistrz, Dariusz Perz – przedsiębiorca oraz Adam Wasiela – wokalista.

Z naszych nieoficjalnych informacje potwierdzonych w trzech niezależnych źródłach wynika, że podczas piątkowej konferencji prasowej zostanie zaprezentowany Adam Wasiela. To on z ramienia partii Szymona Hołowni powalczy o fotel prezydenta grodu nad Ołobokiem.

Adam Wasiela poza karierą muzyczną – od kilku lat pełni funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim. Komu odbierze głosy Wasiela? Czas pokaże, ale w dotychczasowych wyborach Polska2050 była uzupełnieniem oferty Platformy Obywatelskiej, z którą zresztą ma koalicję w Sejmie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

104 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wyborca carycy
3 miesięcy temu

Kandydują ; lekarze , nauczyciele, dyrektorzy czyli nikt z nich życia nie przeżył by zarabiać pieniądze na ZUS, Podatek , Pracownika IM ZAWSZE SIĘ NALEŻAŁO.

Zyguś
3 miesięcy temu

Będzie wesoło. Problem w tym że szastamy przyszłością Ostrowa. Przecież pan Adam pojęcia nie ma o funkcjonowaniu administracji czy zarządzaniu. Brak kompetencji nie nadaje się na prezydenta.

Dr Wal
3 miesięcy temu

A my zaśpiewajmy piosenkę

Nie dla Paducha
3 miesięcy temu

Nie dla Paducha to jest wychowanek Tuska tylko chce dorwać się do władzy. Panie Paduch 100 konkretów ile spełniliście? Gdzie kwota wolna 60 tys.., gdzie zamrożenie ZUS dla firm. Ściemnia ze do kwadratu programy piszecie i macie je w d….

Kocham ludzi, a nie polityków
3 miesięcy temu

„Odkąd szmatostan, złodziej.stan i kur..stan objął władzę w grodzie zaczęły się dziać straszne chwile dla podwładnych.” Pewien wieszcz już to kiedyś przepowiedział…

Obiektyw-ny
3 miesięcy temu

Ja kilka razy słuchałem pieśni patriotycznych Pana potasznika i tak samo marnie brzmiały jak wypowiedzi „hołotowni”. Niby szczeka w rytm, a co wypowie to i tak nic w Polskim Państwie nie zmienia. Z seminarium do tabletki dzień PO. To opisuje całą tą obłudę w PeOłnej Krasie…Tylko szkoda Polski i Polaków, że takie dziwy znów doszły do koryta…

to sie POrobiło
3 miesięcy temu

konferansjer wystawia piosenkarza w dodatku marnie śpiewającego

seniortakaprawda
3 miesięcy temu

Czy ten kandydat również nie ukończył seminarium?

obserwator
3 miesięcy temu

To jasne, ze ani pan Perz nie zaryzykuje kolejnej kompromitacji (jak było w wyborach do sejmu), ani Potasznik, który woli się trzymać z daleka, bo liczy na dalsze poparcie finansowe harcerzy (ktokolwiek wygra wybory). Został Adaś Wasiela, który już raz zrezygnował z funkcji radnego w trakcie kadencji, a teraz dał się wypuścić. Pewnie zostanie radnym. Ciekawe czy wytrzyma do końca kadencji?

Była Harcerka
odpowiada  obserwator
3 miesięcy temu

Potasznik to komuch, szkoda harcerstwa ostrowskiego o pięknej tradycji. Niestety od czasu PRL w rękach komuchów. Ksiądz Ziemski w grobie się przewraca

Syn gromu
3 miesięcy temu

Hołownia to ten, co macha szabelką i chce młodych Polaków wysłać jako mięso armatnie?

Agata
odpowiada  Syn gromu
3 miesięcy temu

Nie – to nie ten.

....
odpowiada  Syn gromu
3 miesięcy temu

Pomyliłeś partie i nazwiska. Szabelką to macha min. Antoni M.

Dokładnie
odpowiada  Syn gromu
3 miesięcy temu

TEN.

Mieszkaniec
odpowiada  Syn gromu
3 miesięcy temu

Tak to ten Rambo imbecyl

104
0
Napisz co o tym sądziszx