Po pijaku z impetem uderzył w drzewo

Młody kierowca postanowił minionej nocy wsiąść do samochodu na fotel kierowcy i odbyć podróż. Tak duże stężenie alkoholu skończyło się wjechaniem w drzewo.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 36 przy miejscowości Smolice (powiat krotoszyński). 26-latek zjechał na pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych do wydostania poszkodowanego. W oplu odcięto dach.

Okazało się, że 26-letni mieszkaniec gminy Jutrosin miał 1,6 promila alkoholu.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kto winien: BMW czy C*ganka?
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Cudok
3 miesięcy temu

Młody to odporny .. autko zniszczone a jełop żyje . Mama albo babcia da pieniążki na mandat i znowu można poratować po drogach w stanie nietrzeźwości .

Miejscowy
3 miesięcy temu

Brawo dla strażaków za podpory i BHP pracy 🙂

Hubert z Wenecji
3 miesięcy temu

Dobrze że sam się śmieć wyeliminował na jakiś czas. Mam nadzieję że już nigdy nie wsiądzie pijany za kółko.

Krzys
3 miesięcy temu

Drzewa są jednak potrzebne dobrze ze nie trafił w inny pojazd.

Kris
3 miesięcy temu

Pić to trzeba umieć, i nigdy nie wsiadać po pijaku

Osadzony
odpowiada  Kris
3 miesięcy temu

Tak masz rację, ale trzeba też wiedzieć kiedy przestać pić. Czasem o jeden kieliszek za dużo i film się urywa a potem budzisz się za kratami i myślisz , kulwa co ja żem nawywijał. Wtedy już trochę za późno jest na pokutę. Odpokutować trzeba w więzieniu. Jak ktoś ma problem z alkoholem to lepiej wypić mało albo wcale , bo diabeł nie śpi i tylko czeka na odpowiedni moment aby zniszczyć człowieka.

js52
3 miesięcy temu

Szkoda słów. Czy naprawdę państwo jest tak słabe, że nie potrafi poradzić sobie z plagą pijanych kierowców? Zaczyna być cieplej, a już słychać rajdy młodych motocyklistów praktycznie przez cały dzień. Szczególnie w soboty i niedziele. Może paliwo do motocykla powinno kosztować 20 zł/litr skoro służy to tylko i wyłącznie do rozrywki dla użytkownika motoru – bo dla okolicznych mieszkańców i spacerowiczów to już rozrywką nie jest, słuchanie wycia silnika na wysokich obrotach.

kris
odpowiada  js52
3 miesięcy temu

A może by tak spacerowiczów opodatkować? Chodzą wkoło przez pasy ja muszę się zatrzymać , następnie pierwszy bieg to i motocykl musi wyć i więcej paliwa spalać.

majk
odpowiada  js52
3 miesięcy temu

Spacerowiczów do roboty jak nie mają co robić.

Misio
3 miesięcy temu

Selekcja naturalna dxxxli

Marks
3 miesięcy temu

Ciekawy wniosek się nasuwa w takich sytuacjach iż trzeźwi drzew nie widzą,dostrzegają je tylko pijani. Może by tak zatrudnić takich do Lasów Państwowych .Przed pracą napoić trunkiem i do liczenia drzewostanu.

bc
odpowiada  Marks
3 miesięcy temu

No to już teraz wiem skąd taka lesistość w Polsce na papierze.
Wszystko przez ten twój pomysł, bo pijani widzą podwójnie.

No cóż
3 miesięcy temu

No i dobrze mu tak, zero współczucia dla takiego gnoja

Rrrrr
3 miesięcy temu

Dla pijaków za kółkiem nie powinno być społecznego przyzwolenia a wyrok powinien być bardzo surowy Zero tolerancji i litości za takie zachowanie.

bc
odpowiada  Rrrrr
3 miesięcy temu

Na szczęście jest z tym coraz lepiej.

19
0
Napisz co o tym sądziszx