Zadyma na proteście rolników (nowe zdjęcia)

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty rolników i myśliwych. Jeden z nich odbywa się na węźle wyjazdowym z Ostrowa Wielkopolskiego w stronę Kalisza. Powstało duże zadymienie.

Powodem zadymienia jest palenie opon przez grupkę rolników. Zostali spisani przez policję.

W akcji protestacyjnej bierze udział wielu rolników. Maszyny stoją na prawych pasach czteropasmowej drogi Ostrów – Kalisz. Co godzinę ruch przez 15 minut jest puszczany.

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Stasiaka

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

297 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ursula von der Leyen
2 miesięcy temu

Banda przygłupów w traktorach wartych po milion złotych ! Teraz oczy się otworzyły że nie ma za co raty zapłacić ???
Do tego jeszcze myśliwi…. heh… strzelcie sobie w te puste łby !

Ja
odpowiada  Ursula von der Leyen
2 miesięcy temu

Dokładnie jak na coś nie stać to sie tego nie kupuje

an
2 miesięcy temu

Za zanieczyszczenie środowiska powinni zapłacić srogie mandaty!!!

Alterego
2 miesięcy temu

Brawo dla rolników i wszystkich którzy protestują!! Jeśli, teraz nie postawimy się tym oszolomom z eurokołchozu, to za chwilę wszystkich nas zniewolą!!! A, do tego jeszcze w Polsce mamy koalicję chaosu, z rudym folksdojczem Tuskiem na czele. Tusk zrobi wszystko co mu powiedzą Niemcy, bo to obcy agent w Polsce!!

Sezon
odpowiada  Alterego
2 miesięcy temu

Zgadza się widać ile tutaj jest prawdziwych Polaków a ile tylko Die za nich podaje wstyd panowie i panie .Brak słów jeszcze przyjdzie czas że będziecie płakać za dobrem i spokojnym życiem!!!!!!!!

Adam
2 miesięcy temu

Jak nie powstrzymamy tych ixxxtów z UE to za kilka lat będziemy jedli kurczaki z Czarnobyla i robaki z Hiszpanii. Nie dajcie się ogłupić telewizji. Tu chodzi o zdrowie nasze i przyszłych pokoleń. Chyba że chcecie mieć za kilka lat „Czarnobylską grypę” czy „Robaczany Covid”.

Ostrowianka
2 miesięcy temu

Niech ten protest niech będzie protestem a nie zadymą ze smrodem ,palenie opon ,rzucanie jajkami lub innymi rzeczami nic nie da oprócz kłopotów ,pozbierać podpisy z całej Polski od rolników i nie tylko ,pójść do adwokata niech sformułowanie zrobi pism protestacyjnego i do rządu oraz do trybunałów, do Uni niech zostaną poinformowani o sytuacji Polskich rolników ,niech to będzie protest a nie palenie opon i zadymą lepiej wydać na adwokata niż na mandaty .Dzięki rolnikom mamy co jeść .

JANKES
2 miesięcy temu

Ostatni ratunek dla Polski w wyborach do europarlametu glosowac na konserwatystow a nie na EPL

§§§
2 miesięcy temu

Rolnicy i wszyscy co się z nimi solidaryzujecie trzeba jechać i zablokować rządzących i sejm tak długo aż nie podejmą ustawy zakazującej bez cła i kontroli wywozu towarów z poza unii oraz zmiany dyrektyw zielonego ładu. Osiem lat temu opozycja okupowała sejm niech teraz przypomną sobie 1-ni i 2-dzy tamte czasy i zrobią coś dla suwerena a nie dla siebie i swoich popleczników.

Krzysztof
2 miesięcy temu

Kuxxa idxxci mógł którys swój ciągnik podpalić a nie stare opony pala

Rolnik
2 miesięcy temu

Kłusownicy , mordercy zwierząt podczepili się pod rolników bo sami nic nie zrobią, są zbyt leniwi. A tak?! Dwa banery „rolnicy jesteśmy z wami” i po robocie. Cwaniaki

Rolnik
odpowiada  Rolnik
2 miesięcy temu

Cała prawda , wszystko w temacie

Rolnik
2 miesięcy temu

A myśliwi to kto , sama elita doktorzy i biznesmeni

Zosia
odpowiada  Rolnik
2 miesięcy temu

Jak można mieć przyjemność z zabijania

297
0
Napisz co o tym sądziszx