Jest reakcja na zabłoconych ulicach

Po nagłośnieniu sprawy zabłoconych ulic w Zacharzewie (wieś k. Ostrowa Wlkp.), włodarze gminy Ostrów Wielkopolski postanowili zainterweniować. Wszak zbliżają się wybory.

Mieszkańcy co roku przy okazji roztopów mają miejscowy problem z ulicami Leśną czy Świerkową. Fragmenty tych ulic są już z kostki brukowej, a inne wysypane tłuczniem. Pomimo takiego utwardzenia tworzą się sporych rozmiarów kałuże, co uniemożliwia przejście suchą stopą.

Jak pisała jedna z mieszkanek, problem pojawia się od 13 lat. Przez ostatnie lata sytuacja się poprawiła, a po ostatnim nagłośnieniu przeprowadzono kolejne poprawianie nawierzchni.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kierowca zawodowy oszukiwał
Subskrybuj
Powiadom o

32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mario
1 miesiąc temu

Ciekawe kiedy przyjdzie czas na ulice Grześkowiaka, Kubaczewskiego i Łąkową fragment pomiędzy Przymiejską a Radłowską.

AlanWalker
1 miesiąc temu

Boże Kochany… jeśli to robienie drogi zostało przez gminne zakończone to serdeczne współczuje mieszkańcom tej/tych ulic.
Byłem tam dziś z psem na spacerze i jest gorzej niż było, ja bym swoim autem tą zrobioną drogą się nie puścił.

ww
1 miesiąc temu

Proste rozwiązanie?? odwodnienie i kratki przy ulicy i każdy będzie zadowolony 😛

75thecrow
1 miesiąc temu

Specjalnie poszedłem na spacer na ul Leśna w Zacharzewie i na środku gdzie największe błoto ani grama tłucznia ani równiarki nie stwierdziłem może radny Śniegowski wybrał by się na spacer najlepiej w butach od garnituru i przeszedł swoje rejony nie wspominając o ul Cegłowej gdzie Netia bodajże kopała światłowody rok temu i w miejscach gdzie były przyłącza chodnik pozapadany. Świetnie się ogląda jak gospodarz wywalił kasę publiczna na drogi a potem ma to w d… że firmy którym wyrażono zgody na kopanie wszelakich przyłączy naprawiają drogi na odpier…

Mirek
1 miesiąc temu

Wogole żal.Pl politycy radni kradną robią walki a szkoda im kasy żeby drogi zrobili

Pytający
1 miesiąc temu

A co z ul. Leśną w Wysocku?

Obywatel
odpowiada  Pytający
1 miesiąc temu

Ponoć PINB nawet był na oględzinach

32
0
Napisz co o tym sądziszx