Rolnicy znowu zaprotestują. Tym razem zaczną przy galerii Ostrovia

Rolnicy zapowiedzieli kolejny protest, polegający na blokadzie dróg. Tym razem postanowili zablokować drogę krajową nr 25 przy galerii ostrovia. Od godziny 10 do 17 będą blokować przejazd pomiędzy Ostrowem Wielkopolskim a Kaliszem.

Wszystkie cztery pasy będą blokowane przez każdą godzinę, a przez kolejne 10 minut będzie puszczany ruch aut, które utkną w zatorze.

Rolnicy sprzeciwiają się importowi produktów rolnych z Ukrainy, które nie podlegają restrykcjom takim samym jak te obowiązujące w Unii Europejskiej. Są przez to tańsze, ale ich bezpieczeństwo i jakość jest wątpliwa.

Protest odbędzie się we wtorek 20 lutego!

Zalecamy objazd przez Piaski-Szczygliczka – Lewków – Kwiatków – Ociąż.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowe informacje nt. zdrowia Maksia
Subskrybuj
Powiadom o

127 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
3 miesięcy temu

(Musztarda po obiedzie -te protesty przecież i tak zrobią co chcą ,najpierw ludzie się zwalili i ich utrzymuj i zabrali miejsca pracy a teraz i to było do przewidzenia że zwalą do nas swoje towary przecież walczącej Ukrainie trzeba pomóc a to są konsekwencje i wszystko przed ludźmi i cicho siedzieć ,wojna polityków.

Mami
3 miesięcy temu

Strajki komu ono życie utrudniają zwykłym niewinnym ludzia niech strajkują przed firmami co stosują nieuczciwe praktyki.

Lol
3 miesięcy temu

Mówią na towar z Ukrainy a sami nas szajsem karmią. To nie rolnicy protestują tylko producenci. Już nie będzie z hektara 8ton tylko 4 i ból dupy jest bo kasa się nie zgadza.

Anna
3 miesięcy temu

A może zablokować firmy z okolicy które tak dzielnie sprowadzały tani towar z Ukrainy, trując wszystkich wokół?

Vaclav
3 miesięcy temu

Tak to jest jak się głosowało na Kosiniaka, co to wieś widział ewentualnie przez szybę samochodu w drodze z KR do WaWy. Albo jeszcze lepiej na komuszo-zielonych-POyebańców, co to puszczę na fototapecie w siłowni widzieli.

....
odpowiada  Vaclav
3 miesięcy temu

Zapominasz o komisarzu UE Wojciechowskim ds rolnictwa z… PISu !!

1 5 6 7
127
0
Napisz co o tym sądziszx