Kolejny diler wyeliminowany

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem narkotyków. Kryminalni w trakcie działań przejęli blisko 1,5 kilograma amfetaminy, ponad 0,5 kilograma marihuany i 300 gramów MDMA. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo o które jest podejrzany 29-latek grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

30 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Z ich informacji wynikało, że może on posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci dotarli do miejsca, w którym mężczyzna posiadał narkotyki. Na widok policjantów, 29-latek rzucił w ich kierunku pakunek zawinięty w czarną folię i podjął próbę ucieczki. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że miał przy sobie amfetaminę. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili kolejne narkotyki, marihuanę i MDMA. Łącznie policjanci zabezpieczyli blisko 2,5 kilograma 0środków odurzających i substancji psychotropowych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również u 29-latka kilka tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Pierwsza kolizja na nowym Rondzie Bankowym
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Z
4 miesięcy temu

Łukasz Z. , kryminalna pała,

Lukasz
5 miesięcy temu

Lepiej zajmijcie się kradzieżami a nie tym jak by wszystko było legalne to było by inaczej.A jak umierają to ćpać nie umieją

Andre
5 miesięcy temu

Marihunanen..a po co to komu..

Ciekawy
5 miesięcy temu

Kogo to złapali z tych młodych gniewnych?

Hubert z Wenecji
odpowiada  Ciekawy
5 miesięcy temu

Maciej s

Maksiu JxxaćPIS
odpowiada  Hubert z Wenecji
4 miesięcy temu

A to nie czasami Łukasz S. ? Taki kark co kiedyś w jednej z firm na zębcowie pracował chyba

Ja
5 miesięcy temu

No musiał być wyeliminowany bo policji wszedł w paradę z handlem

27
0
Napisz co o tym sądziszx