Zanieczyszczono staw. W akcji ostrowscy strażacy

Na terenie jednej z firm w powiecie pleszewskim doszło do wycieku oleju napędowego. Substancja spłynęła do pobliskiego stawu. Do akcji ruszyli m.in. ostrowscy strażacy.

Służby otrzymały zgłoszenie w sobotnie popołudnie. Po dojeździe do Suchorzewa potwierdzono wyciek ropy na terenie jednej z firm transportowych. Dzięki szybkiej akcji, uniemożliwiono przedostanie się zanieczyszczenia do kolejnych cieków.

Po godzinie 14.00 do Suchorzewa zadysponowano Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wielkopolskiego. Łącznie w akcji interweniowało 7 zastępów.

Działania zakończyły się po około trzech godzinach.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ukradł rower. Rozpoznajesz go?
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jurgo
2 miesięcy temu

Ktoś sie tam musioł nieźle wyxxać

młody wilk
2 miesięcy temu

mam nadzieję, że tam ktoś porządnie za to beknie

Rafał
2 miesięcy temu

Czemu nie napisano że paliwo wyciekło bo kierowca cysterny przez nie uwagę przelał zbiornik? Prezes Daniel pewnie zamiecie to pod dywan a okoliczni mieszkańcy będą mieszkać na skażonym terenie i nikt z tym nic nie zrobi

POLSKA
odpowiada  Rafał
2 miesięcy temu

Prezesa Daniela już nie ma. Przestańcie się czepiać ludzi których już pozmieniała obecna władza. Ciężko się przyzwyczaić. Tak to jak z płatka leciało pisiory , odsunąć ich od władzy. Uspokójcie się zluzujcie gacie i patrzcie na ręce swoich wybrańców 🙂

Cukierberg - twój pan
2 miesięcy temu

Wlepić mandat 100 koła

mieszkaniec
odpowiada  Cukierberg - twój pan
2 miesięcy temu

Obciążyć kosztami akcji.

Tak zrobić
odpowiada  mieszkaniec
2 miesięcy temu

Posadzić pięć drzew i krzok agrestu

7
0
Napisz co o tym sądziszx