Szok! 30-latka = 3,5 promila

Udostępnij
Tweet

To niewyobrażalne jak dużym lekceważeniem dla zdrowia i życia innych wykazała się 30-letnia kobieta. Pomimo dość młodego wieku udało jej się osiągnąć wynik 3,5 promila alkoholu.

Do tego momentu można by rzec, że zaszkodziła tylko sobie. Ale nie. Kobieta postanowiła jechać autem. Zgodnie z przewidywaniami celu nie osiągnęła. Na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego ze Strzelecką i Witosa wjechała w tył mitsubishi powodując kolizję.

Na początku chciała się dogadać bez wzywania policji, ale na szczęście sprawiedliwość ją dosięgła. Teraz odpowie za kierowanie pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji. W marcu straciłaby jeszcze auto.

Do zdarzenia doszło w ten sposób, że oba pojazdy jechały Ledóchowskiego od centrum Ostrowa. Mitsubishi zatrzymało się na czerwonym świetle, a kierująca seatem wjechała w jego tył.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie peugeota i busa
Subskrybuj
Powiadom o

48 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert Robert
19 dni temu

A ona nadal pracuje w ostrowskim szpitalu? A może wracała z nocnej zmiany? Jeśli tak, to oznacza, że była pijana w pracy, bo na taki wynik trzeba długo pracować. Przełożony nie zauważył, że ratowniczka medyczna jest w stanie upojenia? Współpracownicy? A co z pacjentami, którym udziela pomocy???

....
odpowiada  Robert Robert
15 dni temu

Nie pracuje juz w szpitalu od dłuższego czasu.

Ostrowianka
19 dni temu

3,5 promila czyli ma wprawę w piciu ,ciekawe jak długo to potrwa mózg już nie funkcjonuje a co na to i jak długo wątroba ,toż tam wszystko tonie w alko,😱a co na to co wyrabiasz rodzina cieszą się z córki alkoholiczki?

Robert Robert
odpowiada  Ostrowianka
19 dni temu

Mamusia Grażynka na pewno jest dumna

Ela
odpowiada  Robert Robert
19 dni temu

A pan wie kto to jest że pan tak mówi

rrrr
19 dni temu

jakas alkoholiczka wredna !!

48
0
Napisz co o tym sądziszx