Ostatnie pożegnanie DJ-a i drugiej ofiary

Po tragicznym wypadku, do którego doszło tydzień temu w czwartek na wylocie z Odolanowa, odbędą się uroczystości pogrzebowe dwóch ofiar. Mieszkaniec Sulmierzyc (DJ) zostanie pochowany jutro o godzinie 13 na miejscowym cmentarzu.

Drugi ze zmarłych to 19-letni mieszkaniec Dębnicy. W tym przypadku nie ustalono jeszcze daty ostatniego pożegnania.

CZYTAJ  2 osoby nie żyją. Wśród nich DJ (aktualizacja 4)
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

53 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Bruno
4 miesięcy temu

I co mu zagrali

mieszczanin
4 miesięcy temu

Bez przesady z tym uwielbieniem dla jakiegoś dj-a. Przecież to nie artysta żeby go cenić i szanować jak zmarłych aktorów czy muzyków. To zwykły obywatel który jechał narąbany, złamał przepisy a wskutek wypadku doprowadził do krzywdy wielu ludzi.

Wk..wiony
4 miesięcy temu

Co to za figura ten dj? I dobrze ze po nim mniej będzie o jednego idxxte z wielkim ego i mniemaniem o sobie. Dlaczego nikt nie wspomina o pozostałych ofiarach????!!!!. To im się nalezy pamięć bo przez krxxxna stracili życie.

Pseudodziennikarze
4 miesięcy temu

Szkoda że nikt nie pamięta o kobietach i dziecku z tego wypadku

Ktoś
4 miesięcy temu

Co z trzecim pasażerem? Kobietą z dzieckiem i drugą Kobietą? Czemu o nich nic nie napiszecie ?? Cały czas tylko o dj piszecie nic więcej. Może jakieś konkrety byście napisali czy Kierowca byl pod wpływem używek? Czy Policja ustaliła kto kierował Audi ?? Bo podobno wszyscy z Audi byli po za pojazdem bez butów i skarpetek .

piekarz
4 miesięcy temu

nie rozumiem dlaczego wyróżniacie że to ostatnie pożegnanie DJ , przepraszam bardzo jak pojedzie piekarz z bułkami i zginie to napiszecie ostatnie pożegnanie piekarza , cukiernika, murarza i lekarza rozumiem pożegnanie księdza biskupa , wójta ale żeby tak wyróżniać DJ

23
4 miesięcy temu

Janko muzykant

Xyz
4 miesięcy temu

Wystarczyło jechać przepisowo

53
0
Napisz co o tym sądziszx