Ruszyła zbiórka na rzecz DRUGIEJ ofiary z audi

Udostępnij
Tweet

Ruszyła zbiórka pieniędzy na ostatnie pożegnanie drugiej ofiary z wypadku, do którego doszło w czwartkowy poranek na wylocie z Odolanowa. Tym razem chodzi o możliwość wyprawienia pogrzebu.

Pani Kinga, która była w związku z 19-latkiem, nieśmiało zwróciła się o pomoc finansową.

Przychodzę z nietypową sprawą. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale się znalazłam. Bliska mi osoba zginęła w wypadku. Dużo się mówi o wypadku, w którym zginął „DJ”, lecz nikt nie mówi o drugiej osobie, która też zginęła nie ze swojej winy. Miał dopiero 19 lat. Całe życie przed sobą i z tym przychodzę do was prosząc o pomoc aby opłacić wszystkie koszta związane z pogrzebem aby opłacić tą uroczystość. Uwierzcie nawet gdybym chciała, nie jestem w stanie sama tego opłacić. Proszę o wsparcie i zrozumienie. Z góry dziękuję.

Zdaniem pani Kingi, audi nie prowadził ani bliski jej 19-latek ani też trzeci z mężczyzn, który przebywa obecnie w szpitalu.

Link do zbiórki pod zdjęciami

https://zrzutka.pl/ztn5wg

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
127 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zenek
6 miesięcy temu

Krew mnie zalewa jak słyszę zbiórka pieniędzy!!!

Mruk
6 miesięcy temu

Zbieraj dziecino dalej nawet wiele lat po jego pogrzebie może na apartament nazbierasz

Taka prawda
6 miesięcy temu

Jak nie stać rodziny na pogrzeb albo jest ciągle nachalne to gmina na swój koszt ma obowiązek denata pochować i tyle w temacie

Sisi
6 miesięcy temu

Szkoda chlopaka. Mogl wyjść na ludzi a skończył.pod ziemią. Trudna sytuacja rodzinna – alkohol rodziców spowodowały, że tak skończył Dziewczynę trzeba podziwiać ze zbiera na pogrzeb a nie hejtowac.

127
0
Napisz co o tym sądziszx