Rondo Bankowe znowu zaatakowało

Udostępnij
Tweet

Najsłynniejsze ostrowskie rondo wciąż oddziałuje na kierowców, zwłaszcza tych, którzy nie mieli z nim wcześniej do czynienia. W niedzielny wieczór zderzył się na nim bus i osobówka.

Do kolizji doszło chwilę po godzinie 19. Kierowca busa, należącego do jednej ze szczecińskich firm jechał od strony II Liceum Ogólnokształcącego. Nie ustąpił pierwszeństwa seatowi.

Kolizję obsługiwali policjanci oraz straż pożarna, która zneutralizowała wyciek płynu.

Do ilu jeszcze kolizji dojdzie przed przekształceniem ronda w turbinowe? Czas pokaże.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

42 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
palec manchester
5 miesięcy temu

Problem nie leży w rondzie tylko w coraz mniejszych umiejętnościach kierowców. To rondo było zawsze, długa Wrocławska kiedyś miała dwa pasy w każdą stronę aż do pierwszego wiaduktu i wypadków nie było. Może trzeba się skupić na drodze a nie grzebać na fejsie czy innych instagramach podczas jazdy. Naprawdę nie rozumiem fenomenu wypadków na tym rondzie. Jadąc od Chopina jak byk stoi znak ustąp pierwszeństwa i są znaki poziome namalowane na jezdni.

Ostatnio edytowany 5 miesięcy temu by palec manchester
Hiiii
5 miesięcy temu

Zamiast ronda trzeba było postawić posąg naszrj carycy i zrobić objazd, taniej byloby

Osa
5 miesięcy temu

Na turbinowym dopiero będzie się działo!

kukuniek
5 miesięcy temu

Gdzie jest film?

Egzekutor
5 miesięcy temu

Ludzie,jakie rondo? Seat już był za rondem i bus w niego uderzył jak na zwykłym skrzyżowaniu, oznakowanie pionowe,poziome,oswietlenie i Bóg wie co jeszcze… Wprowadzić mandaty jak w Skandynawii i nie ma zmiłuj to się „rajdowcy” nauczą. Tylko przez kasę do głowy to się dwa razy zastanowią zanim złamią przepisy.

Adam
5 miesięcy temu

Ciekawie to będzie dopiero po przebudowie. Ilość kolizji nie zmaleje, przepustowość ronda tak. A kto za to zapłaci …

driver
odpowiada  Adam
5 miesięcy temu

bedzie tak super, jak super miało byc po przebudowie na Krotoszyńskiej/al.Słowackiego. Jak jest widać codziennie . Dlaczego nikt nie odpowiada za głupie pomysły ? Kiedy urzednicy zaczną odpowiadać za to co robią ?

Agnieszka
5 miesięcy temu

Na tym rondzie to jest masakra , nie wiadomo jak jechać , z dwóch pasów w jeden masakra, powinno być oznakowane kto ma jechać , nie ma nic i pędzą . Kobieta się zawsze tam stresuje.

Mieszkaniec.
odpowiada  Agnieszka
5 miesięcy temu

Wystarczy znać kodeks drogowy!

Ciepłownik
odpowiada  Agnieszka
5 miesięcy temu

Dziecko, to rondo jest proste w obsłudze, pod warunkiem, że zna się przepisy i patrzy na znaki (i na te na jezdni też).

Marek
odpowiada  Agnieszka
5 miesięcy temu

Kobieta czy mężczyzna powinni kierować się zasadami kodeksu drogowego. A te są jasne. Żadne zmiany na rondzie nie zmniejszą ilości wypadków jak długo ludzie będą mieć w d… zasady kodeksu. W Szczecinie też wjazd na rondo jest podporządkowany. A zmiana pasa czy na drodze czy na rondzie rządzi się tym samym prawem, zanim zmienisz pas ruchu upewnij się że jest wolny. Ludzie tego nie przestrzegają i wyniki są.

bc
odpowiada  Agnieszka
5 miesięcy temu

Akurat oznakowane jest. A że z dwóch pasów w jeden to fakt. A i kobieta i mężczyzna tam się zawsze stresuje to fakt, bo nigdy nie wiadomo czy ktoś nie wymusi na niej/ na nim pierwszeństwa.

42
0
Napisz co o tym sądziszx