6 osób poszkodowanych. Nastolatkowie w aucie

Udostępnij
Tweet

Aż sześć osób zostało przewiezionych do szpitali w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu i Ostrzeszowie po wypadku, do którego doszło po godzinie 23 na głównej drodze w trzecim z wymienionych miast.

Sygnalizacja świetlna migała na żółto.

67-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, kierujący pojazdem marki Toyota w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo aleją Wojska Polskiego pojazdem marki Audi, którym kierował 19-letni mieszkaniec Grabowa nad Prosną. W pojeździe marki Audi oprócz kierowcy znajdowało się czterech pasażerów w wieku: 15, 17, 18 i 21 lat. Kierujący pojazdami zostali przewiezieni do szpitala w Ostrzeszowie celem wykonania diagnostyki, natomiast pasażerowie pojazdu marki Audi zostali przetransportowani do szpitali w Kaliszu i Ostrowie Wielkopolskim.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
6 miesięcy temu

Wozy delikatnie zwichrowane, ale wprawny blacharz i kowal zrobię jeszcze z nich lalunie i bdeą wystawione jako „niebite”.

Omnires
6 miesięcy temu

Cymbał od zbiórki na dj działaj!!! Kolejna zbiórka do zrobienia.

Ja
6 miesięcy temu

Ach, te komentarze… 67 latek, to nie znowu taki staruch, jak się niektórym młodym wydaje… nie usprawiedliwiam, ale: wyjechałby 18 latek – pieprzony gówniarz, kto mu dał prawko, wyjechał 67 latek – stare dziadzisko – odebrać prawko!!! Zakładam, że gdyby wyjechał 38 latek, byłyby komentarze odnośnie marki samochodu…. ludzie, podkreślam, nie usprawiedliwiam, bo zdecydowanie wina jest jasna, chociaż tak naprawdę może się to zdarzyć każdemu, ale błagam, nie kategoryzujcie tak, bo aż przykro się czyta…

true
6 miesięcy temu

Ostrzeszów i wszystko jasne ! Tam pilna potrzeba wysłania ludzi na dodatkowe godziny jazdy !! wiocha przedzielona drogą krajową , gdzie jest podwyższenie prędkości do 70 km, przy przejściach czy skrzyżowaniach do 60 km a miejscowi wyjeżdżają sobie z bocznych wprost pod jadące auta! zamiast przyśpieszyć , to jadą 50 /h często wymuszając na jadących tą drogą hamowanie . Zresztą , kto po Ostrzeszowie jeździ , ten się w cyrku nie śmieje !

Miejscowy
odpowiada  true
6 miesięcy temu

Mieszkam tam 50 lat i jakoś nie mam problemu tylko 35 lat temu nie było prawka w paczce chipsów…Druga sprawa to my mamy ubaw z ronda bankowego ,w ostatecznej wersji chyba będzie wiadukt bezkolizyjny dla wszystkich kierunków..

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Miejscowy
true
odpowiada  Miejscowy
6 miesięcy temu

Przecież tam nikt nie ma sobie nic do zrzucenia , więc nie widzicie problemu! )(alkoholik jak pije też nie widzi problemu ) ty wyśmiewasz rondo bankowe ? haha chłopie , gdyby takie rondo było na waszej wiosce to by byście nawet nie wiedzieli jak jechać !

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by true
miejscowy
odpowiada  true
6 miesięcy temu

Jakoś wiele lat pokonywałem Wasze rondo jeszcze jak Żuk był podstawowym autem w transporcie i tak jak się budowałem były duże fiaty polonezy małe fiaty ,fordy i kilka citroenów , i też już mamy ronda jak by co;) a co do zarzucenia to przecie pisze że Ostrzeszów nie potrafi jeżdzić innymi słowy,być może mnie karetka wiozła na porodówkę bo w sumie rodowity Ostrowianin od 7 mc życia XD

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by miejscowy
Kobicina z Kobylina
6 miesięcy temu

Dziadzisko powinno odpowiedzieć finansowo za wszystko za przyjazd policji straży pożarnej pogotowia i za leczenie szpitalne poszkodowanych . Oraz zakaz jazdy dożywotnio.

Przedstaw sie
6 miesięcy temu

Emeryty na badania daltonistyczne

Małorolny z Hęciczek Górnych
6 miesięcy temu

Moje Qnie majum łosim lot i wiedzą jak jechać żeby nie wyżnuć w innym furmanke . A tyn chłop chyba jechoł aultym . Czyli Qnie mechaniczne . Qnie mechaniczne sum głupsze łod moich kasztanietów . A kaj Gospodorz Jorgu

Cudok
6 miesięcy temu

A może ten dziad już tak kilka dni jeździ . Zemdlał za kierownicą i jeździ i w pewnym momencie bum .

30
0
Napisz co o tym sądziszx