Wiemy co się stało z Audi DJ-a miesiąc temu

Udostępnij
Tweet

Dotarliśmy do kolejnych informacji po wypadku w Odolanowie.  Część osób twierdzi, że auto biorące udział w zdarzeniu należało do DJ-a. Wiemy co się stało z jego autem miesiąc temu i było to inne audi. 

Żeby odpowiedzieć na pytanie gdzie w tym czasie był samochód DJ-a, należy cofnąć się o miesiąc. To właśnie wtedy w Antoninie „wypasione audi” wyleciało z drogi i ścięło dwa drzewa. Kierowca wówczas oddalił się z miejsca zdarzenia, a po dłuższym czasie przybył właściciel, który teraz zginął w wypadku w Odolanowie.

Jak wyszło z ustaleń DJ bezpośrednio przed wypadkiem w Antoninie pożyczył swój samochód koledze. Już wtedy można było wyciągnąć wnioski co się dzieje z super bryką, kiedy traci się kontrolę nad pojazdem. Samochód po tamtym zdarzeniu nie został naprawiony.

Najważniejszą informacją jest, że trzeci z mężczyzn podróżujących audi żyje i przebywa na oddziale chirurgii kaliskiego szpitala.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
64 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
miejscowy
6 miesięcy temu

A skoro pod komentarzami o zbiórce wyłączyliście komentarze to powiem co myślę-zbiórka powinna być dla poszkodowanych przez piratów drogowych ! O nich CISZA!!!

Meg
6 miesięcy temu

Zginął także 19 letni pasażer i inni poszkodowani . Prędkość zabija niech wreszcie wielu to zrozumie

P.
odpowiada  Meg
6 miesięcy temu

kto jeszcze zginął oprócz 19-latka?

Gość
6 miesięcy temu

Dasz rade Kuba,Walcz!

Taka prawda
6 miesięcy temu

Przestańcie pisać o nim w każdym miasteczku dużej wiosce są ludzie którzy nie pracują nie mają wykształceni ani firmy żeby ludzie na nich pracowali. Nie pracują a na wszystko ich ich stac i to bardzo drogie rzeczy. Z czego ta kasa mądry się domyśli głupi będzie zazdrościć. Często robią rzeczy dla zabawy i przykrywki. Tacy to byli chłopcy. A ta filmowa historyjka ze jechał odebrać swoje dziecko to do telenoweli. Jechali tak z taką prędkością że nikt nie próbuje w to mieszać poszkodowanej z Citroena. Świadkowie się znajdą. A policja to nie dziewice tez muszę odreagować jak zmasaktowane w wypadkach ciala widzą a alkohol to za słaby uwierzcie mi żeby żyć z takim trumnami.

64
0
Napisz co o tym sądziszx