Zbierają pieniądze po śmierci DJ-a

Udostępnij
Tweet

Powracamy do wczorajszego wypadku, który wydarzył się na wylocie z Odolanowa w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Śmierć poniósł 28-letni Radosław Ibron – znany bardziej jako DJ Iroon oraz jego 19-letni kolega, który zmarł w szpitalu – w karetce był reanimowany.

Wszyscy trzej mężczyźni znajdowali się poza pojazdem i bezwładnie leżeli. Dwóch na drodze, jeden na chodniku. Najbardziej uszkodzony był tylny, lewy bok w audi. Karoseria wręcz wgniotła się do wnętrza. Obrażenia 28-latka wskazują, że to właśnie na tylnej kanapie mógł podróżować Radek. Ze względu na delikatność sprawy nie będziemy przybliżać obrażeń ciała. Możemy jedynie dodać, że był to poważny uraz głowy.

W mediach pojawiła się informacją, że tego dnia Radek miał odebrać nowonarodzonego synka Filipa oraz partnerkę Klaudię. To jednak nie w tym momencie po nie jechał, ponieważ w aucie nie znajdowało się nosidełko, bez którego personel nie wypuści dziecka. Ponadto wypuszczanie matek z dziećmi odbywa się około godziny 14-15. Wypadek miał jednak miejsce kwadrans po 9.

Trwa ustalanie w jakim stopniu mogła przyczynić się do wypadku kierująca citroenem berlingo, która jak wynika z nieoficjalnych informacji miała przekroczyć linię rozdzielającą pasy jezdni. Według przepisów każdy kierowca powinien upewnić się czy nie jest wyprzedzany, chyba że zdarzenie ma miejsce na skrzyżowaniu. Wówczas interpretacja zależy od policjanta.

W tym przypadku zostanie powołany biegły, który postara się dokładnie odtworzyć przebieg zdarzenia i ustalić winnego.

Bliscy założyli zbiórkę na rzecz Klaudii i Filipka oraz na postawienie pomnika dla ś.p. Radka.

Link pod zdjęciami:

Głos DJ Iroona słychać w 4 minucie i 20 sekundzie.

https://zrzutka.pl/c8v8f6

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Mieszkańcy walczą o kapliczkę. Zaczęli protestować
133 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Abc
6 miesięcy temu

Ciekawe na czym się dorobił….ryki tyki i bojanka z odkurzaczami z Dębnicy hahahahaha

Dominik
odpowiada  Abc
6 miesięcy temu

Zazdrość

Maria
6 miesięcy temu

A czy ktoś wie, który z nich prowadził?

Dominik
odpowiada  Maria
6 miesięcy temu

Ten starszy

Xd
6 miesięcy temu

Ja jestem z Dębnicy i mogę więcej napisać
Oni jechali po n…..ki. Znani dilerzy w okolicach. 19 latek co zginął to diler z Dębnicy
Ten co lezy w szpitalu również diler z Dębnicy
Nie żal ich w ogole.

Pawłowski
odpowiada  Xd
6 miesięcy temu

Gadżet ich zna ? Sz. W?

Jarek
6 miesięcy temu

Ja nie wiem nad czym ten lament? Gościu jechał niby do szpitala po dziecko? Wyprzedzał 5 aut na wylocie z miejscowości… To normalne? Dlaczego inni nie wyprzedzali jechali normalnie? Sam się wyeliminował moim zdaniem. Mnie jak się córka urodziła inaczej spojrzałem na świat….inaczej myślę….że mam dla.kogonzyc i mam obowiązek wychować i wprowadzić dziecko w dorosłość a nie zapierdalać audi na łeb na szyję…. Szkoda mi dziecka a nie dj’a. Możecie mnie tu zlinczować w sądzie to mam. Cieszę się że nie we mnie wjechał

Anonim
odpowiada  Jarek
6 miesięcy temu

Nie jechał wtedy po dziecko bo z porodówki wypuszczają po 14. Jechał po narkotyki z dilerami

Bezstronny
6 miesięcy temu

Z całym szacunkiem dla zmarłych, pomijając okoliczności i pieniądze, ale… kim był ten gościu żeby mu od razu pomnik stawiać???