5 osób zatrzymanych przez policjantów

Udostępnij
Tweet

Ostrowscy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Skuteczne rozpoznanie funkcjonariuszy i policyjna czujność przyniosły pozytywne efekty.

9 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali dwóch mężczyzn. Pierwszy z nich 57- latek poszukiwany był Listem Gończym, natomiast drugi 58- latek przez Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim. Zatrzymani zostali doprowadzeni do tutejszej jednostki Policji, skąd trafili pod opiekę funkcjonariuszy służby więziennej Aresztu Śledczego w Ostrowie Wlkp.

Tego samego dnia policjanci Wydziału Prewencji KPP Ostrów Wlkp. oraz funkcjonariusze Posterunku Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali łącznie 3 poszukiwanych przez sądy. Mężczyźni najbliższy czas spędzą w Areszcie bądź Zakładzie Karnym.

Jednym z ważnych działań policjantów jest zatrzymywanie osób poszukiwanych, aby nie uniknęły odpowiedzialności karnej. Policjanci każdego roku zatrzymują osoby poszukiwane. Podstawy poszukiwań są różne, listy gończe, sądy i prokuratury wydają zarządzenia, postanowienia i nakazy doprowadzenia celem których jest ustalenie miejsca pobytu tych osób lub przeprowadzenie z nimi czynności procesowych. Policjanci docierają do osób poszukiwanych w różnych okolicznościach. Jedni zatrzymywani są w miejscach zamieszkania, inni ,,wpadają” podczas legitymowania i przeprowadzanych interwencji. Zdarzają się przypadki gdzie poszukiwani zatrzymywani są przed policjantów w czasie wolnym od służby. Często jest to żmudna i skrupulatna praca, ponieważ osoby, które się ukrywają robią wszystko, aby ,,nie wpaść” w ręce policjantów i wymiaru sprawiedliwości.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Herr Donald
5 miesięcy temu

niech jadą do jokersa na zielony tam co drugi za alimenty poszukiwany, zresztą w lepszych knajpach na rynku nie lepiej

Mlody
odpowiada  Herr Donald
5 miesięcy temu

Bar champion tam to jest dopiero śmietanka barman naćpany alkohol bez koncesji prawdziwe eldorado

Zomo
5 miesięcy temu

Beszczelne wpisy robicie a nikt z was nie wie o co oskarżyli Kamińskiego i Wąsika.

..
5 miesięcy temu

Sprawa zgłoszona na Policję, za udostępnienie moich danych osobowych i miejsca zamieszkania. Spodziewaj się wizyty kryminalnych!!!

Rr
5 miesięcy temu

Gratulacje dla policji, dobra robota

Kuternoga z Gimnazjalnej vel czerwona kula
5 miesięcy temu

Mój Maciuś ma ból pupki bo to stary kawaler i nigdy dzioszki nie miał. Nic dziwnego, którego mądra by takiego pustaka gołodupca chciała? Hihi

Kto to?

Barbara S.?

Ginie
odpowiada  Kto to?
5 miesięcy temu

Ona pracuje w zusie

Szymek

On jeździ bmw 1 biała na pka

Pawłowski
odpowiada  Szymek
5 miesięcy temu

Jego stary jeździ na tirach w przygodzicach

Mieszkaniec.
5 miesięcy temu

Nie zapisali się do …. to będą siedzieć.

dwewer
5 miesięcy temu

bandyci, złodzieje, w tym kryminalni, samorządowi , czy polityczni tam maja swe miejsce. gratulacje dla policjantów.

27
0
Napisz co o tym sądziszx