Zbierają pieniądze po śmierci DJ-a

Udostępnij
Tweet

Powracamy do wczorajszego wypadku, który wydarzył się na wylocie z Odolanowa w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Śmierć poniósł 28-letni Radosław Ibron – znany bardziej jako DJ Iroon oraz jego 19-letni kolega, który zmarł w szpitalu – w karetce był reanimowany.

Wszyscy trzej mężczyźni znajdowali się poza pojazdem i bezwładnie leżeli. Dwóch na drodze, jeden na chodniku. Najbardziej uszkodzony był tylny, lewy bok w audi. Karoseria wręcz wgniotła się do wnętrza. Obrażenia 28-latka wskazują, że to właśnie na tylnej kanapie mógł podróżować Radek. Ze względu na delikatność sprawy nie będziemy przybliżać obrażeń ciała. Możemy jedynie dodać, że był to poważny uraz głowy.

W mediach pojawiła się informacją, że tego dnia Radek miał odebrać nowonarodzonego synka Filipa oraz partnerkę Klaudię. To jednak nie w tym momencie po nie jechał, ponieważ w aucie nie znajdowało się nosidełko, bez którego personel nie wypuści dziecka. Ponadto wypuszczanie matek z dziećmi odbywa się około godziny 14-15. Wypadek miał jednak miejsce kwadrans po 9.

Trwa ustalanie w jakim stopniu mogła przyczynić się do wypadku kierująca citroenem berlingo, która jak wynika z nieoficjalnych informacji miała przekroczyć linię rozdzielającą pasy jezdni. Według przepisów każdy kierowca powinien upewnić się czy nie jest wyprzedzany, chyba że zdarzenie ma miejsce na skrzyżowaniu. Wówczas interpretacja zależy od policjanta.

W tym przypadku zostanie powołany biegły, który postara się dokładnie odtworzyć przebieg zdarzenia i ustalić winnego.

Bliscy założyli zbiórkę na rzecz Klaudii i Filipka oraz na postawienie pomnika dla ś.p. Radka.

Link pod zdjęciami:

Głos DJ Iroona słychać w 4 minucie i 20 sekundzie.

https://zrzutka.pl/c8v8f6

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
133 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ja
5 miesięcy temu

Koledzy zbiórkę urządzili ,ale żaden to znicza mu nie zapali jechałem dzisiaj tą drogą dwa razy i żadna lampka się nie paliła .widocznie tak zajęci są liczeniem kasy ,że nie mają czasu .Ja rozumiem zbiórkę ,ale dzień po śmierci ,ludzie kto na to już wpadł …. i dlaczego na niego ,a nie kolegę co zginął jakiś gorszy czy co …

To Ja ***** ***
5 miesięcy temu

Nawet złamanego złotego bym nie dał na ćpuna i cwaniaka przez którego wiele osób cierpiało . Ja myślę że pieniądze to trza zbierać na dziewczynę która została przez świra oszpecona i na matkę z noworodkiem z zafiry a reszta to już tylko rodzinki sprawka matka i ojciec brawo mu bili jak osioł zajmował się tym czym się zajmował . Nie żal mi typa i nie dajcie się wkręcić na ubolewanie rodzinki . Niech zapłacą za szkody które synuś wyrządził innym .

kit
5 miesięcy temu

Tak winne białe auto jak pieszy przed żółtą renowką króla zycia a właściwie smierci

Emil
5 miesięcy temu

To jest śmieszne zbierać pieniądze na świrów stać na auto to stać na konsekwencje

Mieszkaniec
5 miesięcy temu

Mój tata też umarł i co zbiórka ma być przestańcie i co z tego że był dj mój tata był ślusarzem

kupa
5 miesięcy temu

Niech sobie ustawią ten pomnik – chętnie zrobię na niego kupę. To będzie mój wyraz szacunku.

Mark
5 miesięcy temu

Sie ku.a zrzucajcie, najlepiej z 4 pietra.

He he
5 miesięcy temu

Audi mu nowe kupić wypas…

Mesjasz
5 miesięcy temu

Smutne to że patus zdążył się rozmnożyć!!

Rabarbar
5 miesięcy temu

Jakoś brakuje mi informacji na temat stanu zdrowia pozostałych ofiar, życzę im jak najlepiej. Wygląda to na piractwo drogowe, takie skutki nie powstają przy prędkościach jakie tam obowiązują. Nie ukrywam że nie żal mi i nie uronię łzy po tych którzy lekceważą wszelkie zasady mając w nosie życie innych.

To Ja ***** ***
odpowiada  Rabarbar
5 miesięcy temu

Masz u mnie piwo 😀😀😀