Ostrowianie pojechali do Warszawy na marsz PiS

Udostępnij
Tweet

„Marsz Wolnych Polaków” – pod takim hasłem Prawo i Sprawiedliwość zorganizowało protest w centrum Warszawy. Zdaniem organizatorów w ostatnich dniach łamane było prawo przez obecnie rządzących. Dodatkowo ważny jest dla protestujących „pluralizm w mediach”. Czyli, żeby PiS mógł mieć swoje media, a taka Konfederacja niekoniecznie.

Kolejnym postulatem jest „obrona demokracji” w kontekście wsadzenia do więzienia Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika.

Według naszych szacunków na podstawie monitoringu w demonstracji bierz udział 35 tys. ludzi. Do Warszawy przyjechało około 440 autokarów – mówi Monika Beuth, rzecznika stołecznego ratusza.

Z Ostrowa wyruszyły co najmniej 2 pełne autokary. Kolejne osoby wsiadły do trzeciego, który był częściowo wypełniony mieszkańcami powiatu krotoszyńskiego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
386 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Taś taś
6 miesięcy temu

Idźcie sobie, Idźcie. Brońcie swoich złodziei, bandytów i całą pisowską szczujnię. I tak wam nic nie pomoże. O władzy możecie zapomnieć.

Lis.
6 miesięcy temu

Tusk = anarchia, tak trudno to zauważyć.

Elektor
6 miesięcy temu

Podziękowania dla redaktora za przypomnienie o Konfederacji! Tak właśnie jest. Platfusy i pisiory to dwie bandy z tej samej ekipy które chciałyby mediów dla siebie utrzymywanych przez podatnika a innym won. Padalce. Kamiński i Wąsik to bandziory i przestępcy i słusznie skazani, nawet bardzo łagodnie, bo przestępstwo było bardzo poważnego kalibru! Ale inna sprawa jest ze w gestii prezydenta leży ulaskawianie osób skazanych, może i bandytów ułaskawić bo takie jego prawo. Niestety zrobili sobie prywatne pisowsko-platformiane poletko z naszej Polski.

Ostatnio edytowany 6 miesięcy temu by Elektor
386
0
Napisz co o tym sądziszx