2 osoby nie żyją. Wśród nich DJ (aktualizacja 4)

Udostępnij
Tweet

W czwartek po godzinie 9 doszło do zderzenia trzech aut osobowych na wjeździe do Odolanowa w stronę Ostrowa Wielkopolskiego. 

Audi jechało trzech mężczyzn. W chwili przyjazdu służb byli poza pojazdem i możliwe, że wypadli z pojazdu. 1 osoba zmarła na miejscu. To 28-latek, mieszkaniec Sulmierzyc, DJ z regionalnych klubów. Drugi z mężczyzn w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala. Tam pomimo reanimacji zmarł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że audi z dużą prędkością wyprzedzało ciąg aut. Podczas tego manewru doszło do kontaktu z innym autem oraz drzewem. Na końcu audi uderzyło w trzeci pojazd.

Oplem podróżowała kobieta z noworodkiem, a citroenem tylko kobieta.

28-latek miał dziś odebrać żonę z nowo narodzonym dzieckiem z porodówki.

Przebieg zdarzenia
Audi wyprzedzało około 5 aut. Podczas manewru uderzyło w tył białego citroena berlingo, następnie uderzyło w drzewo. Rykoszetem dostał opel meriva.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

240 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mario
5 miesięcy temu

Żałować to tylko można to ofiary poszkodowane który zginęły niewinny chłopak 19-letni a drugi który który prawdopodobnie walczy o przeżycie i sprawność , żal osób które uczestniczyły w tym wypadku tej matki z dzieckiem . Ludzie zbiórka która została zorganizowana to nie na rzecz tej kobiety i tego dziecka tylko powinna być zorganizowana na rzecz tych wszystkich ofiar i ich rodzin o wsparcie bo to one jego najbardziej potrzebują pomocy. Jaki z niego znany DJ siano to mial w głowie i skończył tak jak pewnie żył ….
Zbiórka na rzecz tych ofiar a nie jego rodziny

Kotek
5 miesięcy temu

Lewą lampę można jeszcze wystawić na Olx

J@nek
5 miesięcy temu

Audi tak pędziło po partnerkę i dziecko, że nie zdążyło, jak to się mówi spiesz się powoli. Żal tylko patrzeć na całość, PO CO WYPRZEDAŁ TE SAMOCHODY, co mam Audi lepszy samochód to mi się nic nie stanie? no właśnie mamy odpowiedź, Stanie i to nie tylko jednej osobie a ile jest poszkodowanych, a Partnerka i dziecko, wow koleś zwanym DJ miał niestety inne zdanie i już go nie ma.. współczucia dla rodzin i poszkodowanych

Markus
5 miesięcy temu

Młode Wilki… Verba

Bmdi
5 miesięcy temu

Za rok nikt nie będzie pamiętał. Tylko rodziny będą płakać.

ciekawska
5 miesięcy temu

a co z matką i noworodkiem?

Przemo
odpowiada  ciekawska
5 miesięcy temu

Miejmy nadzieję że wszystko oki.

Kum
5 miesięcy temu

Znany DJ he … buhaha chyba w tych sulmierzycach…

Marcin
5 miesięcy temu

To kolejna historia pokroju motocyklisty który pędzi 200 km przez miasto i nikomu nie daje szansy zastosować zasady ograniczonego zaufania. Zabija siebie i pozostawia po sobie syf i bałagan prawny. Zastanawiam się kiedy prawo w końcu stanie po stronie prawdziwych ofiar. Pani z Berlingo życzę oczyszczenia że wszystkich poszlak

Łukasz
5 miesięcy temu

ale skosowane auta , kierowca musiał mieć bardzo dużą prędkość

Darwin
5 miesięcy temu

Selekcja naturalne o dwóch bezmózgowców mniej na drogach.

240
0
Napisz co o tym sądziszx