Tylko jedna ostrowska szkoła wysoko w rankingu

Udostępnij
Tweet

Zwycięzcami Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2024 są: XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie (najlepsze liceum) oraz Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie (najlepsze technikum). Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2024 został przygotowany już po raz dwudziesty szósty.

W 26. edycji Rankingu Liceów i Techników Perspektywy analizowały wyniki 1431 liceów ogólnokształcących (spośród 2246) i 1231 techników (spośród 1755), które spełniły kryterium wejścia do Rankingu (szkoły, w których maturę w maju 2023 r. zdawało minimum 12 maturzystów oraz w których wyniki średnie z języka polskiego i matematyki zdawanych obowiązkowo były nie niższe niż 0,75 średniej krajowej). W pełnej wersji publikacji dostępnej na stronie Perspektywy.pl Czytelnicy znajdą listę 1000 najlepszych liceów i 500 najlepszych techników.

Z ostrowskich szkół tylko jedna uplasowała się wysoko. 12. miejsce zajęło Technikum nr 1 (Zespół Szkół Technicznych).

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Zderzenie busa i osobówki o świcie
Subskrybuj
Powiadom o
31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Historyk po Zielonej Górze
5 miesięcy temu

A co na to złotousty? Dalej będzie ględził o marce powiatowej oświaty?

mimik od twarzy
odpowiada  Historyk po Zielonej Górze
5 miesięcy temu

ten jak zwiesz złotousty to ma jelitówkę słów bez treści – sama woda

jdjfjf
5 miesięcy temu

A najbardziej postępowa szkoła LGBT czyli znane ostrowskie liceum? Nie ma w rankingu? Ooo nie ma wyników? A to niespodzianka, ciekawe dlaczego?

Any RAJSKI
6 miesięcy temu

Gdzie czasy świetności szkół średnich. 3 LO do 2002 roku za czasów Dyrektor Rudnickiej to był szkoła. Teraz żal patrzeć na ostrowskie średnie.

xxl
6 miesięcy temu

prochy dostępne od ręki

31
0
Napisz co o tym sądziszx