Tak prezentuje się psychiatria po remoncie – ZDJĘCIA

Oddział psychiatryczny, który znajduje się z tyłu szpitala był trochę zapomniany. Teraz jednak doczekał się kompleksowego remontu i dopasował do wyglądem do innych nowoczesnych oddziałów ostrowskiego szpitala.

„Biały domek” po remoncie sprawi, że zarówno pacjenci jak i personel medyczny będą mieli przyjemniejsze odczucia z pobytu na tym oddziale.

– Radość także z tego powodu, że w kraju takie oddziały raczej się zamyka niż otwiera. I w tym zakresie jesteśmy wyjątkiem na mapie, szczególnie wśród szpitali powiatowych. A pacjentów potrzebujących skutecznej pomocy we współczesnym pędzącym świecie jest coraz więcej. – mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Dotychczasowe prace pochłonęły ok. 4,5 mln zł, z czego z budżetu powiatu przeznaczono ok. milion złotych, a pozostała część pochodziła z funduszy rządowych.

Ważne jest także to, że w budżecie są już środki na dokończenie remontu ostatniego odcinka.

Łącznie pacjenci będą mieli do dyspozycji około 40 łóżek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
NWO
2 miesięcy temu

W przyszłym roku zapełnimy ją po brzegi. Poliniaki mamy dla was kolejną epidemię na nowy rok.

Jako
odpowiada  NWO
2 miesięcy temu

nic tylko się kłaść

Obeznany
2 miesięcy temu

Pokażcie OIOM…ale nie ściany i wypasiony sprzęt…

Emeryt
odpowiada  Obeznany
2 miesięcy temu

Tam nawet taka babcia pracuje

Krystian
2 miesięcy temu

Zabrakło im kasy na ochlapanie białą farbą bocznej elewacji?

Mieszkaniec wioski Smerfów
2 miesięcy temu

Ładnie wygląda, owszem – ale wygląd to nie wszystko co. SOR też jest odnowiony a kto tam był ten nie ma miłych wspomnień, podobnie jest z innymi oddziałami. Ściany ładniejsze a personel ten sam. Ogólnie brak empatii i fachowości. Szanujący się lekarz chcący zrobić karierę po prostu stąd wyjeżdża do jakiejś kliniki w większym mieście gdzie ma się od kogo uczyć,a specjalistyczny sprzęt też raczej znajduje się w większych miastach,np.okulistuka – Poznań Leduchowskiego,laryngologia – Wrocław pl. Strzelecki i o terminy łatwiej. Tak że do euforii nam daleko,a propagandy sukcesu mamy już dość.

Baba
odpowiada  Mieszkaniec wioski Smerfów
2 miesięcy temu

Personel nowy

Halina
odpowiada  Baba
2 miesięcy temu

To składaj cv!!!

P.
odpowiada  Mieszkaniec wioski Smerfów
2 miesięcy temu

byłam od remontu na SORze (niestety) 6 razy, z czego tylko jedną wizytę niemiło wspominam i to tylko z winy współpacjentów tam leżących pod wpływem alkoholu. Personel jest miły i pomocny, tylko jest warunek… trzeba nie być roszczeniową pizdą, wykrzykującą „znam swoje prawa” i rozumieć, że jest to oddział ratunkowy, a nie przychodnia lekarza rodzinnego i w pierwszej kolejności przyjmowani są pacjenci z zagrożeniem życia

Aneta
odpowiada  Mieszkaniec wioski Smerfów
2 miesięcy temu

Laryngologia od lat jest na wysokim poziomie, pracują u nas swietni lekarze. Już wiele lat temu będąc na oddziale rozmawialam z pacjentami np. z okolic Wroclawia. Kierowali ich do naszego szpitala ze względu na krótszy czas oczekiwania na zabieg i ze względu na duzy profesjonalizm naszych laryngologow

22
0
Napisz co o tym sądziszx