Jakub o dzieciach z Anią – Rolnik szuka żony

Udostępnij
Tweet

10. odcinek programu „Rolnik szuka żony” przybliżył widzom rozwijanie się relacji pomiędzy bohaterami, a wybrankami serca. Ukazano rewizyty. Ania, rolniczka spod Kalisza, odwiedziła Jakuba w rodzinnym domu w Ostrowie Wielkopolskim.

Jakub w rozmowie ze swoją mamą usłyszał, że może będzie miał tym razem „więcej szczęścia”. Interesowało ją czy Ania usłyszała o wcześniejszych dzieciach Jakuba z innego związku. Jakub przytaknął i przedstawił wizję starania się o kolejne potomstwo. Mama Jakuba skomentowała, że kieliszków i wnuków nigdy w domu nie jest za dużo.

Jakub podkreślał, że z utęsknieniem wyczekiwał pierwszej wizyty Ani w rodzinnym domu. Rolniczka przyznała przed kamerą, że traktuje Jakuba na luzie, jako kolegę+. – Dobrze się przy nim czuję – przyznała.

Ania mam nadzieję, że jesteś tu pierwszy raz, a nie ostatni. Następnym razem będziesz przynosić śniadania. – zażartował Jakub.

– Ma bardzo dobry charakter, dobre serce. – chwaliła swojego syna mama Jakuba. Przyszłą teściową bardzo intrygowało co Ania sądzi o dotychczasowym trojgu dzieci Jakuba. – Nie przeraża cię to? – dopytywała.

– Nie mam swoich, nie wiem jak to jest. – szybko odpowiedziała rolniczka spod Kalisza.

Po wizycie w domu teściowa oceniła, że Jakub z Anną pasują do siebie charakterem.

Para wybrała się do jednej z kręgielni. Zmierzyli się w sportowej rywalizacji i ostatecznie to Jakub okazał się nieznacznie lepszy. Komentarze z oceną nagrywane były na ostrowskich Piaskach.

– Dobry człowiek. Wszystkim dookoła pomaga – ocenił Jakuba jego kolega. Spotkanie z bliskimi odbyło w Irish Pub-ie, który prowadzi Jakub.

Ostrowianin snuł plany o dzieciach z Anią i miłym spędzaniu czasu na tym etapie relacji.

Za chwilę ciąg dalszy.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kargul
6 miesięcy temu

Jaki to jest rolnik.? Rolnik to pracuje na roli a nie siedzi w barze!!!

Baska
6 miesięcy temu

Kiedyś było inaczej związek małżeństwo ludzie traktowali poważnie jak misje powołanie w życiu i tak łatwo się nie podawali i nie roztawali teraz jest inaczej ludzie podchodzą do tego przedmiotowo i jak złodziej w markecie zabrać ile się da i co potrzebuje i nogi za pas i wcale tu nie chodzi tylko o pieniądze i dobra materialne i nie ważne że można komuś zpieprzyc życie a najgorsze to wtedy kiedy to są dzieci

TOMASZ
6 miesięcy temu

Niewiem,skąd w ludziach tyle jadu i zawiści.Niech im się układa jak najlepiej.Tego życzę,a innym nic do tego

Taka prawda
odpowiada  TOMASZ
6 miesięcy temu

Święty Tomaszu a ja Tobie życzę aby nikt ani żadna kobieta nie wystawiła Cię czterema literami do wiatru i żebyś nigdy latami nie musiał ponosić konsekwencji swojej dobroci i latwowiernosci

Danuta
6 miesięcy temu

Super para.Bardzo dobrze wypadają w mediach.Zyczę im szczęścia.Co z tego,że są dzieci i na pewno jeszcze będą.Dadzą radę .Jak jest miłość w małżeństwie nie straszne schody!!Tylko z Panem Bogiem .

jola
6 miesięcy temu

Jakub bardzo fajny i przystojny facet,Ania wyjatkowo mila kobieta.Zazdrosnicy nie pozostaje wam nic wiecej jak hejtowanie i obgryzanie paluchow przy komputerze,do dziela.

sebazajefajny
6 miesięcy temu

Smutne, jak można się związać z facetem który ma 3 dzieci i na pewno długi, może się mylę.

mariano
6 miesięcy temu

Fajna babka pragnie miłości rodziny , a facet no cóż podobno kocha dzieci ale ich matki już nie … ? to nie jest według mnie gościu którego brałbym na poważnie , facet mający 3 dzieci powinien się nimi zająć a nie lansować się na tv …

Migotka srotka
6 miesięcy temu

Anka spieprzaj od tego bawidamka gdzie pieprz rosnie.

Arek
6 miesięcy temu

Brawo Kuba wygrałeś casting na tatusia u tej bogatej rolniczki bierz się do roboty a kolejne alimenty na pewno same Cię znajdą

Ostrowiak
6 miesięcy temu

Dla miłego spędzenia czasu zawsze poznaje kobiety przed trzydziestka albo po czterdziestce jeśli nie są zaniedbanie bo mam jakąś pewność za u tych pierwszych instynkt macierzyński jeszcze się nie zalaczyl a u tych drugich się już wygasł

25
0
Napisz co o tym sądziszx