Kryminalni zatrzymali na terenie Ostrowa Wielkopolskiego złodzieja, który 6 godzin wcześniej włamał się do jednej z firm i ukradł pieniądze, laptopa, telefon komórkowy, serwery oraz samochód Volkswagen.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o godzinie 7 rano. Na ulicę Graniczną w Kępnie wysłano policjantów.

Okazało się, że w nocy z 14 na 15 listopada, nieznany złodziej włamał się na teren firmy, następnie wszedł do budynku i dokonał kradzieży. Łączna suma strat wyniosła prawie sto tysięcy złotych.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zabezpieczyli ślady biologiczne, mechanoskopijne i traseologiczne oraz  przesłuchano świadków.

Dzięki dokładności oraz wnikliwej analizie zebranego materiału już po kilku godzinach kryminalni wytypowali oraz dokonali zatrzymania na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, 41 – letniego mieszkańca Kępna.

Mężczyzna był wyraźnie zaskoczony tak szybkim działaniem naszych funkcjonariuszy, następnie został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Skradzione mienie zostało odzyskane i w całości wróciło do prawowitego właściciela. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kępnie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mariano
5 miesięcy temu

Ma szansę na podium konkursu najgłupszy skok 2023 …

tusk
5 miesięcy temu

Osmieszanie i przęsladowanie KK celem jego ostatecznej likwidacji to cel wielu srodowisk lewicowych. Ciekawe dlaczego im tak bardzo przeszkadza KK? Ano z prostej przyczyny religie jednocza naród i pozwalaja mu przetrwac tak było w przeszłosci i bedzie. godzi to w lewicową wizję swiata społeczeństw bez granic, tozsamosci narodowej i wartosci moralnych. To dlatego z taka nienawiscia zwalcza się prawicowe rzady. Wmawia sie ludziom ze są to rzady niedemokratyczne, niepraworzadnę i totalnie złe. Ludzie ogladajacy nasza antyrzadowe media w końcu w to uwierza i tak z „wypranymi mózgami” ida głosować na wszelkiej masci lewactwo? Tak dzieje sie w UE, gdzie stery władzy opanowała w wiekszości Lewica. Doprowadzi to swiat do katastrofy. Identyczne wizje swiata głosił Marks i Lenin, jak to sie skonczyło niektórzy jeszcze pamietaja.

fart
5 miesięcy temu

BTW, złodziej to musi nie mieć wyobraźni, albo musi mieć nerwy ze stali. Mnie to by namierzyli po śladach rzadkiego gó*na.

NIK
5 miesięcy temu

to ma być kradzież ? Od obecnej partii niech się uczy co to kradzież 😆

Nick
odpowiada  NIK
5 miesięcy temu

To była kradzież nie zgodnie z regulaminem.

precyzja kluczem do sukcesu
odpowiada  NIK
5 miesięcy temu

Pisząc „obecna partia” nie do końca wiadomo dokładnie która masz na myśli.

........
odpowiada  precyzja kluczem do sukcesu
5 miesięcy temu

…mało domyślny jesteś….

Jeszcze nie zgred już nie małolat
5 miesięcy temu

Jął się mistrz złodziejstwa poruszał skradzionym samochodem to nic dziwnego że go zgarnęli. Teraz będzie w pace „na wesoło „

Janek
5 miesięcy temu

Co za dzban;) nie ma zaskoczenia że tak szybko go złapali. Złodziej poruszał się kradzionym samochodem. Takiego łatwo namierzyć bez większego problemu. Jeszcze jak auto ma GPS to namierzenie kwestia czasu. Ale za bystry to on nie był, żeby jeździć skradzionym samochodem…

9
0
Napisz co o tym sądziszx