MotoMikołaje pojadą dla potrzebujących

Kolejny raz przy hali arena odbędzie się event charytatywny pn. MotoMikołaje. Imprezę zaplanowano na 3 grudnia kiedy to w godzinach 10-12 będzie można oglądać wspaniałe maszyny miłośników dwóch kółek.

Celem jest nie tylko umilenie czasu mieszkańcom, ale także zebranie środków dla domów dziecka i podopiecznej fundacji Warto Żyć dla Kogoś. Jest to już 5. cykliczna edycja wydarzenia w Ostrowie.

W tym roku nasza zbiórka obejmuje słodycze, środki czystości, artykuły szkolne, papier, kawę i herbatę. Serdecznie zachęcamy mieszkańców do wzięcia udziału w zbiórce oraz do odwiedzenia wydarzenia, gdzie motocykliści w przebraniach motomikołajów będą rozdawać odblaski i słodycze dla najmłodszych. Na miejscu nie zabraknie także konkursów oraz innych atrakcji.

4 najlepszych motomikołajów zostanie wyróżnionych przez Panią Prezydent i Pana Starostę poprzez wręczenie pamiątkowego pucharu. Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Pani Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego i Pana Starosty, organizowane jest przez niezależną grupę motocyklową MotoEventy z Ostrowa Wlkp.

Oficjalne punkty zbiórki i więcej informacji (zbiórka trwa od dzisiaj do 3 grudnia):

https://www.facebook.com/events/4311300385815220/?post_id=4353726341572624&view=permalink

Szczegóły Wydarzenia:

Data: 3 grudnia

Godziny: 10:00-12:00

Miejsce: Parking Arena Ostrów Wlkp -> następnie przejazd do GOKu w Przygodzicach.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BMW 5
6 miesięcy temu

Przyjadą brudasy na kiblach.. ha ha ha.

jurgo
6 miesięcy temu

Mikołajki jakie tyż bydom?

2
0
Napisz co o tym sądziszx