Ostrowianin faworytem rolniczki spod Kalisza?

W ósmym odcinku programu „Rolnik szuka żony” w częściach dotyczących rolniczki spod Kalisza mogliśmy zobaczyć głównie randkę jednego z kontrkandydatów ostrowianina. Ta odbyła się przy pałacu w Gołuchowie.

Anna jasno oznajmiła, że kandydat młodszy od niej o 15 lat działa jej na nerwy. W ten sposób poza Jakubem z Ostrowa został kandydat z Mikołowa, ale z nim również nie było flow.

Jakub pod randce Mikołaja przeprowadził atak frontalny i postanowił wprost adorować Annę przy konkurentach, zapewniając ją, że jest najważniejsza nawet przez resztę życia.

– Ale ty masz gadane. Na wszystko masz odpowiedź. – podsumowała Anna.

Na koniec programu Anna powiedziała, że rozważa tylko jednego kandydata i wiele wskazuje na to, że może być nim właśnie Jakub, prowadzący restaurację na ostrowskim Rynku.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Strażacy świętowali w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ooooppppp
6 miesięcy temu

myslalem,ze do malżenstwa powinna wystarczyc millść, zauroczenie fizyczne millść, zaufanie itp ., a nie kalkulacja materialna . Co to przegląd krów, inwentża ? Przepocony, nieogolony kandydat leze w fotelu i szuka millści żony ? ale jaja . K,,ot kupuje dzisiaj inwentarz. Dziewczyno chcesz byc na topie, Ok .., ale to jednak życie, życie a nie kamery, i bajery.

Arek
6 miesięcy temu

Myślę że to ostatnia edycja takich głupot w TV po tym jak PiS wyleciał od władzy

Wredna Gocha
6 miesięcy temu

Na bez rybiu i rak ryba do prokteacji wystarczy zdrowy samczyk i nie golodupiec z piwem pod sklepem

Ok
6 miesięcy temu

Jeżeli w XXI Wwieku kobieta dała się zlapac na takie tanie teksty ojcu trojga dzieci gdzie każde ponoć ma z inną kobieta to albo to nie jest XXI wiek albo ona ma poważne braki w inteligencji i percepcji otaczającego ja świata. Teraz w kolejnym odcinku powinien wjechać z siekierą jej pierwszy mąż imieniem Husajn z Tunezji

przedstaw się*
6 miesięcy temu

A co mnie to interesuje

Lola
6 miesięcy temu

Są razem mało tego ona w ciąży z nim

Tom
6 miesięcy temu

Ten kolo ma takie płytkie teksty, że słuchać się nie da, ale jak widać na „rolniczke” działają. On ta 3 dzieci sam wychowuje czy płaci tylko alimenty? Czyżby jego knajpa upadała i szuka rozgłosu w tv na darmowa reklamę biznesu?

22
0
Napisz co o tym sądziszx