BMW uciekło? 4 auta rozbite (nowe zdjęcia)

Udostępnij
Tweet

We wtorek o godzinie 22.15 doszło do wypadku z udziałem kilku aut osobowych. W Tarchałach Wielkich ulicą Ostrowską jechał 25-latek za kierownicą Peugeota. Z jego wstępnych ustaleń wynika, że samochód BMW zmusił go do zjechania na pobocze, przez co wpadł w dwa samochody.

Kiedy Peugeot zjechał z drogi uderzył w mercedesa i renault. Uderzony mercedes przesunął się i uderzył w forda focusa.

Policjanci weryfikują wersję o rzekomym BMW, bo od tego będzie zależało kto będzie uznanym winnym zdarzenia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Rolnik stracił rękę
Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Macanos
8 miesięcy temu

Jeszcze jedna ważna rzecz . Większość kierujących na małych rondach gdy skręca w pierwszą w prawo włacza kierunkowskaz dopiero gdy znajduje się środek auta na rondzie bo przód i tył auta jest poza rondem . Wtedy kierowcy którzy znajdują się w pobliżu ronda i chcą wjechac na rondo nie widzą gościa prawego kierunkowskazu a i tak sygnalizuje za późno . Zero myslenia . Tak jakby nie można było sygnalizować skrętu przed rondem około 5 metrów . Ustawodawca przepisów drogowych nie uwzględnił mikroskopijnych rond w których przód auta jest na pierwszej w prawo . Środek auta na rondzie a tył auta na ulicy z której wjeżdża na rondo .

mieszkaniec
odpowiada  Macanos
8 miesięcy temu

Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru. Proste.

dingo
odpowiada  mieszkaniec
8 miesięcy temu

Tak 100% zgody zapamietajcie ta regole muly drogowe kierunkowskaz wlaczamy przy zmianie pasa i zmianie kierunku jazdy

iiuuyy
odpowiada  Macanos
8 miesięcy temu

masz 200% racji

Przedstaw się
8 miesięcy temu

Jak może nie być wypadków jeśli co drugi kierowca wyprzedza na podwójnej ciągłej a co trzeci kxxot nie włącza kierunkowskazów na terenie wioski zwłaszcza gdy skręca do kościoła dziadyga dzisiaj o 7. : 30. Około w Jankowie Przygodzkim pod kosciołem .

Samurai
8 miesięcy temu

Temu to się to BMW chyba śniło

Franek
odpowiada  Samurai
8 miesięcy temu

Po co się wypowiadasz jak cię tam nie było ? Akurat ojciec wracał z pracy po 22 w tej kolumnie która wyprzedzal ten wariat bo inaczej mówił że go nazwać nie mogł…

Nikodem
8 miesięcy temu

Poprostu zapie.dalał jak szalony i go rzuciło po co biegli , specjaliści orzeczenia jak sprawa jest prosta (absurd) za komuny takie sprawy rozwiązywał komendant danego posterunku powiedział podwładnym jak ma to być i tyle .

Egzekutor
8 miesięcy temu

Kamerka i wszystko jasne, tak samo jak było z cwaniaczkiem który zabił rodzinę.

30
0
Napisz co o tym sądziszx