Ciężarówka wjechała w citroena

Udostępnij
Tweet

Przy rondzie Strugi – odcinek pomiędzy obwodnicą Ostrowa Wlkp. a Antoninem doszło do zderzenia samochodu ciężarowego Man z osobowym citroenem.

Jak informuje nas internauta Krzysztof S. występują utrudnienia z obwodnicy Ostrowa w stronę Antonina. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarowego Mana wjechał w tył citroena c3.

Jak się okazało oba pojazdy zjeżdżały z obwodnicy Ostrowa Wlkp. na rondo Strugi. W tym momencie ciężarówka uderzyła w tył osobówki.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuowano Galerię Ostrovia. Ciekawy powód
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert Pasik
8 miesięcy temu

Ile będziemy słyszeć o kolizjach z ciężarówką . Kto daje tym kierowcą uprawnienia ? 80% to potencjalni zabójcy na drogach . Nie wiedzą nawet gdzie jadą a obserwowanie drogi to dla nich wyzwanie . Karać nie tyle mandatami co punkty karne . Wtedy zaczną bardziej uważać to co się dzieje wokół nich . Każdy wie jak wygląda spotkanie z tak dużym pojazdem , a Ci ludzie sobie z tego nic nie robią .Siadają i jadą śmiejąc się w twarz . Ale już widać jak traktują ich inni użytkownicy drug . Sam miałem okazje widzieć jak pajac w ciężarowym zaczął wyprzedzać w małej miejscowości gdzie wąska droga na poboczu dzieci idące ze szkoły a ten cymbał wirażka za wioską nauczyli go przypuszczam mieszkańcy kultury na drodze i jazdy zgodnie z przepisami . Początkowo chciałem interweniować ale skoro cham nie potrafi to po co policja . Tak by nic nie zrobili . Więc brawo dla panów za udzielenie upomnienia dla kierowcy ciężarówki . I w sumie oby takich szeryfów więcej to będą jeździć w miarę przepisowo .

Jeszcze nie zgred już nie małolat
odpowiada  Robert Pasik
8 miesięcy temu

Kolego skoro jesteś taki wyszczekany to powiedz nam wszystkim ile jest kolizji/wypadków z udziałem ciężarówek a ile z udziałem samych osobówek?! Też jeżdżę (autem osobowym) i obserwuje… Zdecydowana większość potencjalnych zabójców porusza się niestety osobówkami.

Konfi smietnik
odpowiada  Robert Pasik
8 miesięcy temu

Narzekaj na tiry a za chwilę że nie było w sklepie tego i tamtego . Wsiądź na tydzień i pojedź to szybko zmienisz zdanie .

zdziwiony
odpowiada  Konfi smietnik
8 miesięcy temu

To nie jest żadne tłumaczenie głupoty , Ukraińcy także podobno walczą za Polskę …. dziadek mój się w grobie przewraca na tą głupotę …

Tomek Romek i Atomek
odpowiada  zdziwiony
8 miesięcy temu

No cóż co takim idiotom jak : konfident śmietnik . Sam nick mówi co jest wart ten człowiek lub pusty zgred . To są debile którzy nie wiedza gdzie są . Popatrz durniu jeden z drugim masz kolejny przykład , ciężarówka przez miejscowość 107 k/h . Jeszcze debilu chcesz coś powiedzieć . Tylko cymbale zderzy się osobówka z osobówkami to tylko blach pogięte . A brałeś udział gdzie ciężarówka z impetem wjechała w osobówkę ??? Nie bo nie wiesz nawet jak wyglada ciężarówka i jaki ma ładunek na sobie . Ja jeździłem ciężarowymi i nie chce tego widzieć dziś . Banda idiotów jeździ , No po za dwudziestoma procentami kierowców bo tylu jest rozważnych . Ale życzę abyś Ty : zgredzie i smieciu spotkali na swojej drodze idiotę to może przejrzysz na oczy i zmienisz zdanie cymbale . A tym którzy tego palucha w dół dają w takich sprawach ja pokazuje środkowy wyprostowany 🖕🖕🖕

Julki tata
8 miesięcy temu

Internauta Krzysztof S. to ten co pokłócił się z Mateuszem Borkiem?

6
0
Napisz co o tym sądziszx