Rolniczka nabrała wątpliwości wobec ostrowianina

Udostępnij
Tweet

W 7. odcinku Rolnik szuka żony Anna odbyła szczerą rozmowę z Jakubem, który choć pochodzi z powiatu kaliskiego, związał się z Ostrowem Wlkp. To właśnie tu prowadzi jedną z restauracji na ostrowskim Rynku.

W poprzednim odcinku Jakub wyjawił, że chciałby być bliżej Ani, rolniczki spod Kalisza, której rodzina uprawia pomidory w szklarniach.
Na przeszkodzie stanęła była Jakuba, która postanowiła zadzwonić do brata Ani. Naopowiadała, że jeszcze 2 tygodnie przed programem był z nią w związku, w narzeczeństwie i zostawił ją tuż przed przyjazdem na nagrania do programu.

Ania po usłyszeniu tych rewelacji stwierdziła, że to w sumie nic takiego. Przecież mógł zerwać zaręczyny.

– Obawiam się, że może skakać z kwiatka na kwiatek i może wrócić do swoich byłych. – powiedziała Ania. – Nie można człowieka przekreślać bo jakaś dziewczyna coś złego mówi, nie wiadomo jakie ma intencje. – dodała Anna.

Jakub odbył poważną rozmowę z rolniczką Anną. Ta, mając wiedzę od jego byłej, przepytała go na okoliczność oświadczyn, ostatniego kontaktu i skwitowała, że to wszystko wydaje jej się podejrzane.

Ania oceniła, że Jakub jest zdolny do tego, że pomimo spotkań z nią, mógłby po kilku miesiącach wrócić do byłej i dać tamtej szansę.

Jakub zapewnił jednak, że jego intencje wobec Anny są szczere. W poprzedniej relacji był oszukiwany przez 2 lata, kiedy to jego partnerka spotykała się z byłym. Postanowił obiecać przed „całą Polską”, że nie wróci do byłej. Po rozmowie myślał, że jego szanse spadły do zera. Ale w sercu czuł, że Anna mogłaby zostać jego partnerką na resztę życia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Osobówka wbiła się w ciężarówkę. Mężczyzna nie żyje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Rolnik chce zamoczyć...
8 miesięcy temu

Niech ona da każdemu chłopu z nich , zaorać swoje pole pługiem albo niech im da przetrzepać swoje futro batem. Wtedy na pewno, nie będzie miała żadnych wątpliwości.

kit
8 miesięcy temu

🤣🤣🤣🤣🤣

kajzer
8 miesięcy temu

Piękny wyremontowany pałac w LEWKOWIE koło Ostrowa wielkopolskiego

Andrzej
odpowiada  kajzer
8 miesięcy temu

Niestety to jest pałac w Tłokini

żurek
odpowiada  kajzer
8 miesięcy temu

Pomyłka , to jest pałac w Tłokini Kościelnej.

A. Nonimowy
odpowiada  kajzer
8 miesięcy temu

To nie jest pałac w Lewkowie tylko w Tłokini Kościelnej.

BMW 5
8 miesięcy temu

Co tu komentować? Chory program.

Kajtek
8 miesięcy temu

a którą to restaurację prowadzi pan Jakub??

Ozzy
8 miesięcy temu

A skąd zaraz miała numer telefonu do brata Ani?? Dziwne?

19
0
Napisz co o tym sądziszx