Rolniczka nabrała wątpliwości wobec ostrowianina

Udostępnij
Tweet

W 7. odcinku Rolnik szuka żony Anna odbyła szczerą rozmowę z Jakubem, który choć pochodzi z powiatu kaliskiego, związał się z Ostrowem Wlkp. To właśnie tu prowadzi jedną z restauracji na ostrowskim Rynku.

W poprzednim odcinku Jakub wyjawił, że chciałby być bliżej Ani, rolniczki spod Kalisza, której rodzina uprawia pomidory w szklarniach.
Na przeszkodzie stanęła była Jakuba, która postanowiła zadzwonić do brata Ani. Naopowiadała, że jeszcze 2 tygodnie przed programem był z nią w związku, w narzeczeństwie i zostawił ją tuż przed przyjazdem na nagrania do programu.

Ania po usłyszeniu tych rewelacji stwierdziła, że to w sumie nic takiego. Przecież mógł zerwać zaręczyny.

– Obawiam się, że może skakać z kwiatka na kwiatek i może wrócić do swoich byłych. – powiedziała Ania. – Nie można człowieka przekreślać bo jakaś dziewczyna coś złego mówi, nie wiadomo jakie ma intencje. – dodała Anna.

Jakub odbył poważną rozmowę z rolniczką Anną. Ta, mając wiedzę od jego byłej, przepytała go na okoliczność oświadczyn, ostatniego kontaktu i skwitowała, że to wszystko wydaje jej się podejrzane.

Ania oceniła, że Jakub jest zdolny do tego, że pomimo spotkań z nią, mógłby po kilku miesiącach wrócić do byłej i dać tamtej szansę.

Jakub zapewnił jednak, że jego intencje wobec Anny są szczere. W poprzedniej relacji był oszukiwany przez 2 lata, kiedy to jego partnerka spotykała się z byłym. Postanowił obiecać przed „całą Polską”, że nie wróci do byłej. Po rozmowie myślał, że jego szanse spadły do zera. Ale w sercu czuł, że Anna mogłaby zostać jego partnerką na resztę życia.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ewakuacja Galerii Ostrovia
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Becia
7 miesięcy temu

No najwyższy czas na te wątpliwości. Trzydziestoletni alimenciarz z trójką dzieci- „idealny” kandydat na męża😂 Do tego na pierwszy rzut oka widać, że to kombinator. W marcu oświadczył się jednej, a w maju zgłosił się do programu, żeby zacząć nową relację z drugą. Po prostu cyrk.

???
7 miesięcy temu

Typiara,naiwniara,zachowuje się jak zakochane nastolatki 😃 ! Nie dostrzegając gry lawiranta. ,,Nic takiego,mógł zerwać zaręczyny,,
Więc nic dziwnego,że dała się nabrać,na poprzednie małżeństwo z podobnym fagasem 😃 ! Pomidory w głowie !
A później zawiedziona,mówi w programie o poprzednim małżeństwie – nieporozumienie !

Amnnn
7 miesięcy temu

A to Jakub wywijas😂

Video
7 miesięcy temu

Sciemniacz i tyle… Trafiła się okazja to poszedł do TV. Szkoda dziewczyny….

Mac
7 miesięcy temu

Pisałem,że się przystawia,bo czuje kasę ! Więc partnerkę,pewno nie zamożną – szybko odstawił !
Ostrzegałem Anię,biznes jego niepewny,knajpa w każdej chwili może upaść,zostanie golasem,więc się przystawia.Liczy naTwój ,,bankomat”
P.s.
Powiedzenie ,, Unikaj i kończ szybko znajomości,które zaczynają się od kłamstwa,,

Zzz
7 miesięcy temu

To jest opowieść jak ze starych brazylijskich telenowel.

gość nc
7 miesięcy temu

opera mydlana

Jan
7 miesięcy temu

Uciekaj dziewczyno dramat

Gjyra
7 miesięcy temu

Sprzedwca pizzy chce pomidory hodować? Ale jaja

Bruk no ta z mody na sukces, kojarzycie Nie?
7 miesięcy temu

O kużwa jakie emocje
To już w koronie królów
Lepsze akcje

19
0
Napisz co o tym sądziszx