OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Policja zabezpiecza samolot na polu (ZDJĘCIA)

Policja zabezpiecza samolot na polu (ZDJĘCIA)

Po godzinie 12 policja otrzymała zgłoszenie o samolocie, który pojawił się na polu w rejonie ulicy Topolowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak się okazało samolot z Wrocławia leciał w kierunku Michałkowa. Nad Gorzycami Wielkimi zaczął gasnąć mu silnik.

Kobieta pilot zdecydowała się awaryjnie wylądować na polu. Manewr udał jej się bezbłędnie i maszyna nie uległa widocznym uszkodzeniom.

Kobiecie również nic się nie stało.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Wracali do domu. Przelecieli nad rowem na obwodnicy Ostrowa (ZDJĘCIA)
20 komentarzy
Szeryf
2 lat temu

Co ma do tego polcja

Faustyna
2 lat temu

Cieszę się, że PILOTKA jest cała i zdrowa. Niełatwe są takie awaryjne lądowania, ale zrobiła to jak profesjonalistka!!!

Lewak
odpowiada  Faustyna
2 lat temu

Jak to brzmi pilotka co to za dziwactwo.
Słownik języka polskiego – Pilot , pani pilot

From123wstyd!!!
2 lat temu

Z taką panią pilot, to ja chętnie polecę, proszę o namiar, gratulacje!!!!

20
0
Napisz co o tym sądziszx
×