Kolizja 3 aut na alei Słowackiego

Udostępnij
Tweet

Do kolejnej kolizji doszło na alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. W pobliżu przejścia dla pieszych na wysokości Spomaxu zderzyły się trzy pojazdy. Nikt nie został ranny.

Kierująca oplem przed przejściem dla pieszych zmieniała pas i nagle zahamowała. Jadący za nią dostawczy mitsubishi wjechał w jej tył i wepchnął w hyundaia.

Na miejscu pojawiła się ekipa z programu Stop Drogówka. Odcinek z naszego miasta będzie emitowany na przełomie października i listopada br.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie dojechała po pieczywo (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianka
2 miesięcy temu

A ten wypadek to na potrzeby serialu czy …

Wkurzony
2 miesięcy temu

Ci cholerni piesi. Włażą jak święte krowy na pasy nie bacząc na nic. Sam musiałem ostro hamować ale pojazd za mną już nie zdążył i dwa auta do blacharza.

Macania
odpowiada  Wkurzony
2 miesięcy temu

To ty nie wiesz o tym że przed przejściem dla pieszych trzeba zwolnić nawet wtedy gdy nie ma nikogo . Przez przejazd kolejowy też pędzisz jak iszalały . Zejdź na ziemię . Masz prawo jazdy czy kupne .

kinga
odpowiada  Macania
2 miesięcy temu

Przed każdym przejściem zatrzymać się jak na znak stop bo piesi są bezkarni .Przechodząc przez przejście zatrzymuję się jako pieszy a idąc obok mnie 80+pani głowa w dół ani w prawo ani w lewo nie spojrzała tylko prosto na przejście .Ja więcej jak kierowca funkcjonuję ale idąc pieszo jestem przerażona ludżmi wchyodzących na pasy

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu by kinga
......
2 miesięcy temu

I co nie senior 90, i taka sama kolizja ! Co z badaniami ?

...
2 miesięcy temu

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu po raz tysięczny – super program.

aaa
odpowiada  ...
2 miesięcy temu

nie najechanie na tył tylko zmiana pasa w miejscu niedozwolonym 😉

7
0
Napisz co o tym sądziszx