Przeciwnicy przyszli zaatakować Tuska

Udostępnij
Tweet

Spotkanie na kępińskim rynku wywołało wiele emocji. Zwolennicy krzyczeli „Panie Donaldzie, kochamy Pana”, a przeciwnicy pytali o likwidowane jednostki wojskowe i sprzedawane zakłady pracy. – Gdzie są te pieniądze? – pytał przeciwnik Tuska.

Głównym punktem wizyty było wyrażenie poparcia dla kobiet.

Pierwszy z mężczyzn podszedł do mikrofonu i z bliskiej odległości pytał Donalda Tuska o likwidowane jednostki wojskowe m.in. na wschodzie Polski, o prywatyzację firm i o to co się stało z pieniędzmi za ich sprzedaż. – Dlaczego chciał pan oddać Polskę w ręce władzy rosyjskiej w razie napaści?

– Bardzo panu współczuję, pan nie jest winny temu. Jest pan ofiarą tego, co pisowska telewizja, co pisowskie media wkładają ludziom do głowy – stwierdził w odpowiedzi szef PO.

Kolejni zgromadzeni żywiołowo komentowali wypowiedzi Donalda Tuska. Zwolennicy Tuska jednemu z przeciwników wykręcali uszy i komentowali, żeby już sobie poszedł, bo go słońce przygrzało. Kolejny powiedział: „ale bym mu przy..bał”.

Później Donald Tusk odwiedził nowoczesny zakład ślusarski w Sieroszewicach. Właściciele oprowadzili przewodniczącego po halach pokazując nowoczesny sprzęt i elementy, które wytwarzają. Stąd pojechał do Leszna.

Jutro około godziny 11 będzie przed kaliskim szpitalem, a później pojedzie w stronę Piły.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Poszukiwani właściciele 2 rowerów
Subskrybuj
Powiadom o

181 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Lupin
2 miesięcy temu

Ale ustawka!!! Wzięli jakiegoś wsioka, wyuczyli go pytań na pamięć i że niby pisowczycy to taki ciemnogród. Słabe to, tanie, tandetne i zgrane…

Robs
2 miesięcy temu

Ludzie obudzcie się pis po jedno zło oni już byli wszyscy byli od 20 lat te same mordy i co 4 lata hasła że naprawia Polskę zmieniają się się nazwy partii i hasła pięknie A ryje do koryta te same Donald był i czemu nie został na kadencję do dziś skoro tak dobrze było potem wyjechał do brukseli kasę tam brał i teraz wrócił bo patriota na Polsce mu zależy śmiech i żal na emeryturę koc i ciepłe kapcie A nie do polityki.

Marek Tokar
2 miesięcy temu

Wydaje mi się, że właśnie takie jest poparcie dla Tuska jakie polubienia…4-16, 7-21,14-54.. czyli jedna czwarta popiera Donalda,a 3/4 nie i tak to będzie na wyborach…

NieNieNie
odpowiada  Marek Tokar
2 miesięcy temu

tutaj wiekszosc polubien dostaja pisowcy, bo mlodzi raczej nie siedza na tv ostrow, a jak wiadomo emeryt co moze polubic na kogo glosowac? Tam gdzie armia rydzyka tam i emeryci.. dla nich nie ma ratunku chca dobrze dla siebie.. bo niby 13stki dostaja.. ktore pis im w podatkach zabiera ale oni tego nie rozumieja..

Nikodem
2 miesięcy temu

Ojre art curegiren to cały obraz rudego…

Marek T
2 miesięcy temu

Kiedyś współpracowałem z tą firmą, ale po takich politycznych oświadczeniach uważam, że nie warto…że stratą dla dwóch stron…

Nikodem
2 miesięcy temu

Koledze Tuska szczurowi z Krakowa spadło libido w paszkwilu Holland to niech poprosi przyjaciela jakiegoś celebrytę to go zastąpi w związku…

Fron.
2 miesięcy temu

Ten co zaprosił Tuska to mu się już chyba we łbie przewrocilo

AntyPis
odpowiada  Fron.
2 miesięcy temu

Lepszy Tusk nicz kaczor

181
0
Napisz co o tym sądziszx