Nie żyje po zderzeniu z ciężarówką przewożącą koparkę (ZDJĘCIA)

Udostępnij
Tweet

Weekend zakończył się tragicznym zdarzeniem drogowym, w którym śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego. Wcześniej zderzył się z ciężarówką.

Dramat rozegrał się koło Jarocina, pomiędzy miejscowościami Tarce a Lubinia Mała. Doszło do zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego marki Peugeot.

Według wstępnych ustaleń kierowca w/w pojazdu, jadąc w kierunku Rychwału, z nieustalonych przyczyn, zderzył się z pojazdem przewożonym przez samochód ciężarowy jadący w kierunku Jarocina.

Policjanci wyznaczyli objazdy: dla kierowców jadących od Jarocina, w Tarcach przez Witaszyce lub Łuszczanow, dla jadących od m. Rychwał w Lubinii Małej przez Kotlin lub Dobieszczyznę.

Zdjęcia Jarocin112.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Premier Morawiecki przyjeżdża do nas
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
S 4
14 dni temu

Nie zganiac na ciężarowe. Oni jeżdżą dobrze

Ona
14 dni temu

Mieszkam niedaleko miejsca tego wypadku.Niestety kierowcy osobówek i ciężarówek robią na drodze samowolkę .wypadek miał miejsce na ostrym zakręcie i nie wydaje mi się że to wina osobówki .wystawał gabaryt.pozostaje pytanie skoro kierowca ciężarówki nie miał pilota to czy gabaryt był oświetlony?

Macanos
14 dni temu

Czy ten wypadek będzie przestrogą dla kierowców . Chyba nie . We wtorek środę lub piątek znowu przeczytamy o wypadkach na drodze . W powiecie ostrowskim dojdzie w tym tygodniu do 4 kolizji . Nie dociera do makówek że te piszczenie hamulcami i robienie bączków wcześniej czy pózniej poskutkuje .

Maciej Kliczko
15 dni temu

Tylko Audi a3 w TDI to pancerny wózek jest nie do zajechania. Wiem bo tata ma taki , ale ja jeżdżę bo jemu wzieli lejce za alko i ja jestem driverem.

Pamper
15 dni temu

Z ciężarówką z koparką z gąsienicami, która wygląda na spychacz/buldożer.

KąpielOczu
15 dni temu

Z ciężarówką z koparką z kierowcą i z napompowanymi kołami. Nie łatwiej było by „z ciężarówką przewożącą koparkę” ? Czy my czytelnicy musimy czytać te twoje gnioty? Weź ty już lepiej łap biedronkowych złodziejaszków zamiast udawać pisarza.

driver
15 dni temu

ojjj coś mi się wydaje że ciężarowy był za szeroki. Powinien korzystać z asekuracji pilota? Czy chęć zaoszczędzenia kasy przeważyła ? To wyjaśni postępowanie.

Xyz
odpowiada  driver
15 dni temu

Do 3 metrów nie potrzeba pilota

Cap3lla
odpowiada  driver
14 dni temu

Szczerze to raczej wątpię.
Osobówka zderzyła się z ciągnikiem siodłowym, później zahaczając o pojazd przewożony na przyczepie. Na zdjęciach wyraźnie widać oś jezdni oraz miejsce kontaktu zarówno na pojazdach jak i asfalcie. Osobowym poszedł za wąsko, czyli ściął zakręt. Z jakiej przyczyny? Tego już się pewnie nie dowiemy.
Niech spoczywa w spokoju.

driver
odpowiada  Cap3lla
13 dni temu

to popatrz raz jeszcze. Ciężarówka w tym miejscu stoi już po wypadku. Znając to miejsce wychodzi że jej prawe koła stoją już na poboczu. Ciężarówka nie jest uszkodzona z przodu. Rysa po bocznej stronie kabiny i dzwon w wystającą koparkę. Szerokość koparki to 2,8m. Dodać elementy wystające (ostrzegawcze ) już mamy ponad 3m. Gdzie był pilot ?

emeryt
15 dni temu

Pewnie usnał za kierownicą

11
0
Napisz co o tym sądziszx