Nie żyje po zderzeniu z ciężarówką przewożącą koparkę (ZDJĘCIA)

Weekend zakończył się tragicznym zdarzeniem drogowym, w którym śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego. Wcześniej zderzył się z ciężarówką.

Dramat rozegrał się koło Jarocina, pomiędzy miejscowościami Tarce a Lubinia Mała. Doszło do zdarzenia drogowego, w którym śmierć poniósł kierowca samochodu osobowego marki Peugeot.

Według wstępnych ustaleń kierowca w/w pojazdu, jadąc w kierunku Rychwału, z nieustalonych przyczyn, zderzył się z pojazdem przewożonym przez samochód ciężarowy jadący w kierunku Jarocina.

Policjanci wyznaczyli objazdy: dla kierowców jadących od Jarocina, w Tarcach przez Witaszyce lub Łuszczanow, dla jadących od m. Rychwał w Lubinii Małej przez Kotlin lub Dobieszczyznę.

Zdjęcia Jarocin112.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrzeżenie pogodowe. Wiemy o której apogeum
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
S 4
8 miesięcy temu

Nie zganiac na ciężarowe. Oni jeżdżą dobrze

Ona
8 miesięcy temu

Mieszkam niedaleko miejsca tego wypadku.Niestety kierowcy osobówek i ciężarówek robią na drodze samowolkę .wypadek miał miejsce na ostrym zakręcie i nie wydaje mi się że to wina osobówki .wystawał gabaryt.pozostaje pytanie skoro kierowca ciężarówki nie miał pilota to czy gabaryt był oświetlony?

Macanos
8 miesięcy temu

Czy ten wypadek będzie przestrogą dla kierowców . Chyba nie . We wtorek środę lub piątek znowu przeczytamy o wypadkach na drodze . W powiecie ostrowskim dojdzie w tym tygodniu do 4 kolizji . Nie dociera do makówek że te piszczenie hamulcami i robienie bączków wcześniej czy pózniej poskutkuje .

Maciej Kliczko
8 miesięcy temu

Tylko Audi a3 w TDI to pancerny wózek jest nie do zajechania. Wiem bo tata ma taki , ale ja jeżdżę bo jemu wzieli lejce za alko i ja jestem driverem.

Pamper
8 miesięcy temu

Z ciężarówką z koparką z gąsienicami, która wygląda na spychacz/buldożer.

KąpielOczu
8 miesięcy temu

Z ciężarówką z koparką z kierowcą i z napompowanymi kołami. Nie łatwiej było by „z ciężarówką przewożącą koparkę” ? Czy my czytelnicy musimy czytać te twoje gnioty? Weź ty już lepiej łap biedronkowych złodziejaszków zamiast udawać pisarza.

driver
8 miesięcy temu

ojjj coś mi się wydaje że ciężarowy był za szeroki. Powinien korzystać z asekuracji pilota? Czy chęć zaoszczędzenia kasy przeważyła ? To wyjaśni postępowanie.

Xyz
odpowiada  driver
8 miesięcy temu

Do 3 metrów nie potrzeba pilota

Cap3lla
odpowiada  driver
8 miesięcy temu

Szczerze to raczej wątpię.
Osobówka zderzyła się z ciągnikiem siodłowym, później zahaczając o pojazd przewożony na przyczepie. Na zdjęciach wyraźnie widać oś jezdni oraz miejsce kontaktu zarówno na pojazdach jak i asfalcie. Osobowym poszedł za wąsko, czyli ściął zakręt. Z jakiej przyczyny? Tego już się pewnie nie dowiemy.
Niech spoczywa w spokoju.

driver
odpowiada  Cap3lla
8 miesięcy temu

to popatrz raz jeszcze. Ciężarówka w tym miejscu stoi już po wypadku. Znając to miejsce wychodzi że jej prawe koła stoją już na poboczu. Ciężarówka nie jest uszkodzona z przodu. Rysa po bocznej stronie kabiny i dzwon w wystającą koparkę. Szerokość koparki to 2,8m. Dodać elementy wystające (ostrzegawcze ) już mamy ponad 3m. Gdzie był pilot ?

emeryt
8 miesięcy temu

Pewnie usnał za kierownicą

11
0
Napisz co o tym sądziszx