Jechał pod wpływem alkoholu. Obywatelskie ujęcie

Czujnością i odpowiedzialnością wykazali się dwaj mężczyźni mieszkańcy Śliwnik, którzy widząc pijanego kierowcę, uniemożliwili mu dalszą jazdę oraz zabrali kluczyki od auta. Ich zdecydowana postawa być może przyczyniła się do uniknięcia tragedii, gdyż kierowca miał blisko 3 promile.

Gdyby nie szybka reakcja dwóch świadków, to mogłoby dość do tragedii. Mężczyźni zatrzymali kierowcę, którego podejrzewali o to, że prowadzi samochód pod wpływem alkoholu. Ich przeczucia okazały się słuszne. Do sytuacji doszło w niedzielę po godzinie 10 w Śliwnikach na ulicy Nowej. Na miejsce przyjechał patrol policji z WRD Ostrów Wielkopolski. Mężczyzna początkowo oddalił się z miejsca zdarzenia, jednak chwile później wrócił i przyznał, że kierował. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć mężczyzna, miał robić wcześniej zakupy w sklepie monopolowym w Nowych Skalmierzycach przy ulicy Kaliskiej.

Około 45-letni mieszkaniec Psar dziś spędzi w policyjnej celi. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawiania wolności oraz utratą prawa jazdy.
Źródło infoskalmierzyce.pl

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Konfi śmietnik
7 miesięcy temu

Mi też wzieli prawko za alko.. A bidę mam. Bo sierota. I komornik

Kalika z lumpa
odpowiada  Konfi śmietnik
7 miesięcy temu

Leć na psy konfituro. Stary ochlapus prawko mu wzieli.

Ania.
7 miesięcy temu

No niestety, ale mamy beznadziejne prawo w Polsce, stąd nikt sobie z tego nic nie robi. Kary powinny być takie jak na zachodzie, wtedy by się to skończylo.

Takie życie
7 miesięcy temu

Alkusów i narkusów tępić bez litości!!

Denner
7 miesięcy temu

Chłop po porannej mszy zrobił zakupy na niedzielę a robią z niego przestępcę

Marek
7 miesięcy temu

No cóż, pijanych i naćpanych kierowców należy eliminować bez litości,w każdy możliwy sposób.

Marek
7 miesięcy temu

Bardzo dobrze, należy tępić pijanych i naćpanych bez litości.

figurek
odpowiada  Marek
7 miesięcy temu

Tak nie myśli mądry człowiek, tym ludziom trzeba pomóc , odwyk kto. Dama kara spowoduje że i tak będzie jeździł dalej. Czy sztuką jest leczenie objawów czy usunięcie przyczyny?

38
0
Napisz co o tym sądziszx