Zmarł po wypadku. Walczył o życie

Udostępnij
Tweet

Powracamy do wypadku, w którym samochód osobowy marki mazda z impetem wpadł na posesję i zatrzymał się na schodach przed domem. Zdarzenie miało miejsce tydzień temu w niedzielę po godzinie 20 w Konarzewie (gm. Zduny). 43-letni mężczyzna przegrał walkę o życie.

Dalszy ciąg artykułu pod zdjęciami

Mieszkaniec powiatu gostyńskiego jechał ulicą Baszkowską. Po utracie panowania nad pojazdem zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji, staranował je i zatrzymał się przy schodach domu.

Jeden z sąsiadów opowiadał, że chwilę wcześniej wyszedł na papierosa. Kiedy go spalił postanowił wyrzucić peta. Gdy to uczynił, nagle usłyszał huk i z przerażeniem zastanawiał się czy coś nie wybuchło przez niego.

W szpitalu pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

Okazało się, że był pijany. Wyniki krwi wykazały, że miał 2,3 promila. Dodatkowo miał aktualny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd w Miliczu na 12 miesięcy.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Niemowlę zamknięte w aucie. Ratowali je strażacy
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klasa średnia
5 miesięcy temu

O życie to walczyli lekarze nie on. Gość swoje życie miał za nic!!! Zresztą życie innych też. Mi takich nie szkoda. Za jazdę po kielichu powinny być kary na poziomie miliona zł. Jeśli nie masz czym zapłacić biorą majątek. A każda złotówka ze sprzedaży powinna być dzielona na osoby które ucierpiały przez pijaków.

Macanos
5 miesięcy temu

Dlaczego pijący kierujący pojazdy nie wiedzą o takich wypadkach tragicznych . Myślę że nasze władze zrobią jakąs ustawę na tych świrów . Za jazdę po pijanemu od 5 do 10 lat bezwzględnego kibla .

Agata
5 miesięcy temu

Ale żeby wjeżdżać do domu przez mur ?

ZOMO
5 miesięcy temu

On nie wiedział że nie można jeździć pod wpływem alkoholu .

Nikodem
5 miesięcy temu

I gościu się zagubił szkoda każdego życia Polaka mając w perspektywie tych nielegalnych tzw emigrantów jak by wygrał Tusk to mamy ich na bank , zacznijcie myśleć Polacy bo lewacja myśli po swojemu : multi kulti i szariat,kobiety w tych burkach obudźcie się za nim będzie za późno jakieś organizacje pozarządowe to po prostu lewacja która chce rządzić światem , zniszczyć kościoły postawić meczety i wtedy pedofilia prawnym obowiązkiem 12 letni dzieci za 40 paru letnich panów tego chcecie obrońcy konstytucji?

Zenek
5 miesięcy temu

I kolejnego potencjalnego mordercy mniej. Dobrze, że nie zrobił nikomu krzywdy

Nikodem
odpowiada  Zenek
5 miesięcy temu

Zenek nie wiesz i bzdury piszesz ogarnij się chłopie

40
0
Napisz co o tym sądziszx