W słoiku zamiast przetworów trzymał susz. Zarekwirowano instalację do uprawy „trawki”

Ostrowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę w związku z narkotykami. Kryminalni w trakcie działań przejęli ponad 2,5 kilograma marihuany i sprzęt służący do jej uprawy. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna usłyszał już zarzuty. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd podjął decyzję o jego aresztowaniu na okres 3 miesięcy. Za przestępstwo, o które jest podejrzany 41-latek grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

11 września, policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Z ich operacyjnych informacji wynikało, że może on posiadać znaczne ilości narkotyków. Policjanci dotarli do kilku miejsc, w których mężczyzna posiadał narkotyki. Dodatkowo, w jednym z domów policjanci ujawnili konstrukcje oraz urządzenia służące do uprawy marihuany. Mężczyzna przechowywał narkotyki w słoiku i dwóch kartonach. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma marihuany.

Funkcjonariusze zabezpieczyli również od 41-latka kilka tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw narkotykowych. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował go na okres trzech miesięcy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i ich wytwarzania mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  "Odgonić złe myśli" - wiadomo co z Maksiem
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ehc
7 miesięcy temu

ale gość rzemiosło odjebał, niech zgadnę – do dziś mundurowym uśmiech na twarzy został

Ostrowianka
7 miesięcy temu

Czemu nie wykorzystać i tego zarekwirowanego ziela czy też towaru do celów leczniczych ,jest tylu cierpiących i ciężko chorych ludzi .może wykorzystać umiejętność hodowli i zajęli by się pod kontrolą hodowlą marihuany na cele lecznicze . Jeżeli ma to ziele takie walory to czemu nie połączyć w ramach kary możliwości uprawy przez skazanych za hodowlę którą robili do spożytkowania na cele lecznicze i połączyć karę i pożytek z uprawy dla chorych a nie ćpania i fanaberia .połączenie kary i resocjalizacji.🤔

Takie życie
odpowiada  Ostrowianka
7 miesięcy temu

Bo to ciemnogród jest. A jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi zawsze o jedno.

75thecrow
7 miesięcy temu

Już dawno powinna być zalegalizowana i wtedy wiadomo że człowiek kupuje zioło ze sprawdzonego miejsca i dla pełnoletnich , jarali wszyscy i nadal będą jarać, skoro mogę w Czechach czy Holandii nie widzę sensu utrzymywania w Pl durnego zakazu

Takie życie
odpowiada  75thecrow
7 miesięcy temu

Idź na wybory, głosuj.

Hsisin
odpowiada  75thecrow
7 miesięcy temu

Głosuj na lewice, oni chcą zalegalizować jako jedyni.

6
0
Napisz co o tym sądziszx