Przeżyli ze sobą wiele lat

Udostępnij
Tweet

W ostrowskim Ratuszu wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP odebrało 17 par małżeńskich, które obchodzą Złote Gody.

– Ta piękna, złota rocznica – wzbudza wielki szacunek i przede wszystkim – szczere uznanie. To dobry moment, w którym jako prezydent miasta – dziękuję za Państwa obecność w naszym mieście.
Obchodząc razem z Państwem ten wyjątkowy jubileusz, przede wszystkim raz jeszcze – pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia na kolejne lata Waszej wspólnej drogi.
Niech będą to życzenia: dalszej miłości, zdrowia i szczęścia, odnajdywanego w nawet prozaicznych momentach życia codziennego; w uśmiechu Waszych bliskich, przyjaciół czy znajomych.
Niech każdy kolejny dzień Waszego małżeństwa przynosi jak najwięcej dobrego, zarówno Państwu, jak i ludziom, których kochacie i którzy są dla Was najważniejsi. – mówiła Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jerzy
5 miesięcy temu

szkoda że są tacy NN

Muszą być szczęśliwi.MUSZĄ!
9 miesięcy temu

Panowie to powinni dostać medale zbowidowskie. Tyle lat walki o wolność i demokrację, należą im się. I ta radość na ich twarzach emanująca.

Marcin
9 miesięcy temu

Pięknie, Państwo wyglądają bardzo korzystnie i na pewno nie na swój wiek. Gratulacje

leonek
9 miesięcy temu

Mam nadzieję, że nie dożyję tej rocznicy

Adam
9 miesięcy temu

Ktoś ich zna?

Miś
odpowiada  Adam
9 miesięcy temu

Znają ich rodziny.
Poza tym sami NN.
Mogli im zamazać twarze, na to samo by wyszło.

6
0
Napisz co o tym sądziszx