Przeżyli ze sobą wiele lat

Udostępnij
Tweet

W ostrowskim Ratuszu wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP odebrało 17 par małżeńskich, które obchodzą Złote Gody.

– Ta piękna, złota rocznica – wzbudza wielki szacunek i przede wszystkim – szczere uznanie. To dobry moment, w którym jako prezydent miasta – dziękuję za Państwa obecność w naszym mieście.
Obchodząc razem z Państwem ten wyjątkowy jubileusz, przede wszystkim raz jeszcze – pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia na kolejne lata Waszej wspólnej drogi.
Niech będą to życzenia: dalszej miłości, zdrowia i szczęścia, odnajdywanego w nawet prozaicznych momentach życia codziennego; w uśmiechu Waszych bliskich, przyjaciół czy znajomych.
Niech każdy kolejny dzień Waszego małżeństwa przynosi jak najwięcej dobrego, zarówno Państwu, jak i ludziom, których kochacie i którzy są dla Was najważniejsi. – mówiła Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tancerze świętowali
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Muszą być szczęśliwi.MUSZĄ!
17 dni temu

Panowie to powinni dostać medale zbowidowskie. Tyle lat walki o wolność i demokrację, należą im się. I ta radość na ich twarzach emanująca.

Marcin
18 dni temu

Pięknie, Państwo wyglądają bardzo korzystnie i na pewno nie na swój wiek. Gratulacje

leonek
18 dni temu

Mam nadzieję, że nie dożyję tej rocznicy

Adam
18 dni temu

Ktoś ich zna?

Miś
odpowiada  Adam
18 dni temu

Znają ich rodziny.
Poza tym sami NN.
Mogli im zamazać twarze, na to samo by wyszło.

5
0
Napisz co o tym sądziszx