Protestuje przeciwko braku zjazdu

Udostępnij
Tweet

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego postanowił zaprotestować w sprawie braku zjazdu do nowobudowanego ronda u zbiegu ulic Limanowskiego i Torowa w Ostrowie Wielkopolskim.

Jak wynika z treści baneru mieszkaniec czuje się pokrzywdzony, ponieważ jego zdaniem pozbawiono go zjazdu do ulicy Torowej. Zwraca się do prezydent Klimek o jego przywrócenie.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że jeszcze przed remontem ulicy Torowej istniał przejazd nad rowem do stacji trafo. Kawałek ziemi miał został kupiony, a stacja z prądem przeniesiona. Po remoncie Torowej pozostawiono obniżony krawężnik, ale na dokumentach ten zjazd nigdy oficjalnie miał nie istnieć.

Obecnie przy budowie ronda krawężnik jest już na normalnej wysokości i nie uwzględnia zjazdu w tym miejscu. Że zdjęć lotniczych wynika, że nikt tego na co dzień nie używał.

Nieoficjalnie mówi się, że chrapkę na tą działkę mają markety (typu Biedronka/Polo). Tym samym urzędnicy przekonują, że nie widzą powodu, żeby sponsorować zjazd o szerokości 8 metrów.

Ze zdjęć wynika, że mieszkaniec ma zjazd do ulicy Grunwaldzkiej. Ponadto zgodę na zjazd może otrzymać jeśli o nią wystąpi, ale wykonanie będzie po jego stronie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieli już przygotowane worki i łopaty do zakopania ciał. Zarzuty dla siedmiu osób
Subskrybuj
Powiadom o

37 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
olek
14 dni temu

bałaganiarz jak tralala

Wenecjanin
16 dni temu

Widać, że Zdzichu talerzem starych pączków nic nie zdziałał…

Poirytowany
16 dni temu

Chlopie, ty lepiej posprzątaj swoje złomy porozstawiane po Spichrzowej.

Dzidek
16 dni temu

Facet ma działkę od 20 lat nic tam nie robi a teraz chce zjazd bezpośrednio z ronda ogólnie wszystko co ma jest totalną ruiną chodzby dom na Wodnej czy w Dębnicy itp

ostrowianka
17 dni temu

Ale jak ładnie wygląda ten protest?

Antek
17 dni temu

Wszystko wina Tuska

starszy pan
17 dni temu

niech pan tak nie krzyczy bo na mocy najnowszej ustawy pis mało że stracił pan dojazd do działki to teraz posesję panu odbiorą .

Mk
17 dni temu

Zjazd publiczny w obszarze skrzyżowania? Toż to sam Minister musi wydać zgodę na odstępstwo od przepisów technicznych.

jola
odpowiada  Mk
16 dni temu

pan panie Zdzislawie ma dojazd do dzialki z innej strony i pan dobrze o tym wie i wiedzial

37
0
Napisz co o tym sądziszx