Przepełniony autobus. Nie wszyscy odjechali

Udostępnij
Tweet

Napisała do nas pani Anna, która zwraca uwagę na duże oblężenie centrum przesiadkowego o godzinie 15.15. Niestety nie wszystkim udało się odjechać w kierunku Kalisza (linia M).

Mamy nadzieję, że MZK dołoży dodatkowy kurs, ponieważ na kolejnych przystankach nie będą mogli dosiadać się pozostali pasażerowie.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

85 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Z. Smyk
9 miesięcy temu

A Linia C powietrze wozi.

Ladacznica proboszcza
9 miesięcy temu

Komunikacja jest publiczna ale nie nielimitowana jak Internet. Niektórym się coś chyba poprzestawiało.

Ona
9 miesięcy temu

Dla mnie to chore !u nas było podobnie przystanek na którym wsiada moje dziecko jest 4 przystankiem i już w zeszłym roku był problem z miejscem zgłosiliśmy to do prywaciarza (bo taki linie obsługuje )i teraz podstawia jeden duży a za nim jedzie mały bus przecież za coś się chyba placi

Ladacznica proboszcza
odpowiada  Ona
9 miesięcy temu

A za co ty płacisz larwo jedno. Ciągniesz benefity na dziecko od państwa to my ci płacimy raczej. Nie narzekaj.

KINGA
9 miesięcy temu

Z autobusami M to jest jakieś nieporozumienie! Okropnie przepełnione.Ja też jeździłam do szkoły i takiego czegoś nie było,żeby ktoś nie wsiadł,bo była M,19E i jeszcze autobusy prywatne.Teraz częstotliwość kursów M woła o pomstę do nieba! Żeby nie było ,że kiedyś przez przepełniony autobus dojdzie do tragedii.Ludzie ściśnieci,jak sardynki,że niedługo oczy ,,z orbit im powychodzą”.I uprzedzając wcześniejsze komentarze nie,nie jestem roszczeniowa,nie korzystam z żadnych plusów,ale płacę za bilet i chcę dojechać do pracy i z pracy w miarę przyzwoitych warunkach.Niektorzy piszą,że kiedyś jechali tak i tak,ale teraz mamy 21 wiek,cywilizowany kraj,a autobusy,jak w krajach trzeciego świata.Kiedyś też ludzie srali na dworze i myli się w miskach i żyli,to mądralo jeden z drugim po co poprawiasz sobie komfort życia i masz łazienke w domu? Wyburz to wszystko w cholerę,jak kiedyś tak żyli i wytrzymali.

True
9 miesięcy temu

Tak sie dogadują klimek z rezydentem kalisza… Oboje won z urzędu

Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

Kiedyś to autobusy przewozili ludzi jak śledzie bo były pełne i nikomu nie przeszkadzało

Szok
odpowiada  Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

Widać tobie to odpowiadalo

Elżbieta
odpowiada  Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

To wsiądź sobie teraz w taki przepełniony autobus i zobaczysz,czy będzie tak fajnie i czy ci nie będzie to przeszkadzało.Nie tylko mlodzież dojeżdża do szkół,czy ludzie do pracy,ale także matki z dzieckiem w wózku,a ostatnio starsza pani z balkonikiem już nie wsiadła,bo nie było miejsca.

Margaretka
odpowiada  Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

Kiedyś nie było internetu i telefonów komórkowych i nikomu nie przeszkadzało.Po co teraz z tego korzystasz inteligencie za dychę!

40+
odpowiada  Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

Nie cwaniakuj,jak to było kiedyś.To,że ty teraz jeździsz samochodem na kredyt,albo jakimś wrakiem,to nie znaczy, że wszyscy mają tak jeździć.

Ania.
odpowiada  Urzędnik Miejski
9 miesięcy temu

Oj, przeszkadzało, przeszkadzało, ale nie było innej możliwości.

Fan pikników 800+
9 miesięcy temu

Polska odsyła Ukraińców w celu obrony swojego kraju… Pytanie przed kim?

Tracz
9 miesięcy temu

Ten problem jest wszędzie 18 do Ostrowa od sieroszewic to porażka,w połowie trasy ludzi tyle jeden na drugim siedzi,jeszcze chwila i będa upychać jak w Indiach. Masakra. Rano 2 autobusy powinny być ! A wójt zamiast się tym zająć i znaleźć rozwiązanie z MZK woli dożynki za ogromną kasę robić,ale czego się nie robi przed wyborami

Sofiaa
odpowiada  Tracz
9 miesięcy temu

Podobno krążą plotki ze wójt chce zamianic mzk na prywaciarzy,to to będzie dopiero ,puszczą kilka autobusów i męcz się.

Tracz
odpowiada  Sofiaa
9 miesięcy temu

Też to slyszałem,maskara jakaś

Rozdawnictwo
9 miesięcy temu

Są ważniejsze rzeczy, kupowanie klienta wyborczego ++++ pod każdą możliwą postacią, gdzie się tylko da. A bombelki do szkoły samochodami można dowozić, takie to nowoczesne… A nie autobusy! W dupie się przewraca. Zlikwidować a hulajnogi rozdać!.

Karolina
9 miesięcy temu

To samo jest ja linii P , (Pleszew – Ostrów) dzieci jadące rano do szkoły już w Sobótce nie mogą wsiąść do autobusu. Lokaly Radny ma to w dup…e i MZK też , a dzieci zostają na przystankach po czym wracają do domu. Mimo że żyjemy w 21 wieku.

Ja
odpowiada  Karolina
9 miesięcy temu

Pani prezydent Klimek twierdzi że autobusem Linii P jeździ kilka osób .

85
0
Napisz co o tym sądziszx