Nastolatek ukradł energetyki za 210 zł

Kolejny dowód na to, że służba w Policji to coś więcej niż praca w wyznaczonych godzinach. Funkcjonariusz z krotoszyńskiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży sklepowej. Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji policjanta został zatrzymany 14-latek, który ukradł napoje energetyczne wstępnie o łącznej wartości około 210 zł.

Do zdarzenia doszło w środę (16.08.2023r.) około godz. 10.00. Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie przebywając w czasie wolnym od służby podczas porannego spaceru zauważył torbę podróżną leżącą na trawniku za marketem oraz młodego mężczyznę wynoszącego art. spożywcze z blaszanego kontenera.

W wyniku obserwacji funkcjonariusz upewnił się, że młody chłopak kradnie towar i postanowił go zatrzymać na gorącym uczynku. Sprawcą kradzieży okazał się 14-latek mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Przyznał się on do kradzieży. Towar został odzyskany i w stanie nienaruszonym wrócił do dalszej sprzedaży. Po chwili na miejsce przybyli powiadomieni policjanci, którzy 14-latka przekazali rodzicom. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd Rejonowy w Krotoszynie Wydział Rodzinny i Nieletnich.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pierwszy motocyklista rozpoczął sezon od wizyty w szpitalu
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Andre
6 miesięcy temu

Wow…gruba sprawa.

25
0
Napisz co o tym sądziszx