Kradli tablice i paliwo. Najmłodszy miał 15 lat

Udostępnij
Tweet

Kępińscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn obywateli Gruzji, podejrzanych o kradzieże benzyny i gazu ze stacji paliw. Za każdym razem sprawcy pojawiali się przed dystrybutorem w tym samym samochodzie, jednak z różnymi tablicami rejestracyjnymi, które wcześniej „zdejmowali” z innych pojazdów. Po zatankowaniu, odjeżdżali bez uiszczenia zapłaty.

Policjanci z Wydziału do Spraw Profilaktyki Społecznej i Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zatrzymali trzech mężczyzn, w wieku od 15 do 18 lat, byli to obywatele Gruzji. Młodzi mężczyźni od dwóch tygodni poruszając się po terenie miasta Kępna pojazdem marki Opel astra dokonywali kradzieży tablic rejestracyjnych. Schemat działania sprawców był zawsze taki sam: po kradzieży tablic rejestracyjnych z innego samochodu, zakładali je na pojazd, którym się poruszali po czym po zatankowaniu paliwa odjeżdżali od dystrybutora bez zapłaty za paliwo.

Policjanci dokonali wnikliwej analizy zapisów monitoringu, dzięki której ustalili prawdziwe numery rejestracyjne Opla. Ustalenia te pozwoliły na zatrzymanie podejrzanych w dniu 11 sierpnia o godzinie 16:00 w Wieruszowie . Sprawcami licznych kradzieży okazali się być 18-letni kierujący oraz dwóch 15-latków, wszyscy obywatele Gruzji czasowo mieszkający w Wieruszowie. Mężczyźni zostali zatrzymani i teraz odpowiedzą przez Sądem. Sprawą nieletnich zajmie się Sąd Rodzinny w Wieluniu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ostrovia pogoniła Orła Łódź
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
abc
10 miesięcy temu

Gruzini, Białorusini, ukry kradną i jeżdżą pijane samochodami i pociągami? Hmm… niemożliwe, przecież jaśnie wielka telewizja podaje, że to Rosja jest naszym największym zagrożeniem. Proszę więc nie odbiegać od oficjalnych kłamstw (pardon, oficjalnej narracji) i czym prędzej w artykule zrzucić całą winę na mieszkańców Petersburga, Ufy i Jakucka.

BMW5
10 miesięcy temu

Na front .. ciekawe czy tam będą tacy dzielni i odważni .?

Konfederata
10 miesięcy temu

Co raz więcej meneli że wschód daje znać o sobie. Pisdowcy wpuścili miliony tego gadu a efekty już widać. Jeszcze trochę a zacznie się walka gangów gdzie Polacy będą ofiarami. Jedyne rozwiązanie to więzienie a następnie przymusową deportacja włącznie z Nowogrodzką (PiS)

Ernest
10 miesięcy temu

Guma na cztery litery powinna choć trochę przywrócić rozum. Dodatkowo wypad skąd przybyli.

Proste
10 miesięcy temu

Ten co ma 18 to deportacja i zakaz wjazdu do naszego kraju przez 20 lat ci po 15 to dwa lata poprawczak i po tym czasie to samo

19
0
Napisz co o tym sądziszx