Zmarł podczas pogrzebu (ZDJĘCIA)

Do dramatycznych chwil doszło dziś podczas mszy świętej pogrzebowej w kościele p.w. św. Pawła Apostoła w Ostrowie Wielkopolskim. Podczas mszy jeden z mężczyzn stracił czynności życiowe.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który prowadził czynności resuscytacyjne. Do pomocy wezwano strażaków. Ponieważ akcja miała miejsce w miejscu publicznym podczas mszy wezwano patrol policji. Zadaniem funkcjonariuszy była próba ustalenia tożsamości denata, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Nikt z żałobników ani nawet ksiądz nie kojarzyli zmarłego. Miał około 60 lat.

Msza została dokończona podczas trwającej reanimacji.

To nie pierwszy raz kiedy dochodzi do zatrzymania akcji serca w kościele. Może warto, żeby proboszczowie rozważyli zakup defibrylatorów w trosce o życie wiernych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

58 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
zabcia
9 miesięcy temu

wza wszystko biora kase zyja jak krolowie opwiadaja o bogu i jezusie wstydu nie maja jezus nie bral oplaty od ludzi a glosil ewangielie i uzdrawial chorych za darmo w dupach im sie po przewracalo z tego dobrobytu

Ziuta
9 miesięcy temu

Ten proboszcz powinien być odwołany !! Skandal a jeszcze jego przełożeni będą bronić ,że to służby ratujące powinny przerwać msze ! Poziom hipokryzji u księży jest straszny. Ksiądz nie potrafi mieć wyczucia i empati żeby odpowiednio zachować się w takiej sytuacji. Teraz jeszcze powie rodzinie która zapłaciła za msze, że muszą dopłacić bo umawiali się na 1 zamrlego a było finalnie 2. Co jak co u księdza wiele przejdzie ale kasa musi się zgadzać.

JS
odpowiada  Ziuta
9 miesięcy temu

Ksiądz nie jest od udzielania pomocy
medycznej, nie musi się na tym znać. Bogu dzięki, że Mszy Świętej nie przerwał. Sprowadzone zostały specjalistyczne służby, żeby ratować życie i tak być powinno. Postąpił właściwie. Człowiek zostal zaopiekowany przez fachowców. Życia nie dalo się uratowac, ale tak się, niestety, zdarza.:(

Turysta
9 miesięcy temu

Jeszcze trochę a kościoły będą puste stały otworem. Tylko turyści wejdą, fotkę sobie zrobią jako pamiątkę po pobycia w Polsce. Taka jest obecna rzeczywistość od Odry po Atlantyk. Dlatego demony w sutannach zabezpieczają sobie przyszłość. Nic nie robić a żyć w luksusach .

Xyz
odpowiada  Turysta
9 miesięcy temu

Demon to ciebie opętał

Bogdan Boner
odpowiada  Xyz
9 miesięcy temu

Jak wypędzanie demonów, to należy się 200.. No chyba, że z fakturą to jeszcze drożej. Czyli nie opyla się..

Rar
9 miesięcy temu

Nie przerwali mszy ???? Kpina

Xyz
odpowiada  Rar
9 miesięcy temu

Coś z główką nie tak??

Marcin Łopian
odpowiada  Xyz
9 miesięcy temu

Z twoją😁

Ostrowianka
9 miesięcy temu

Co jeszcze ma proboszcz kupić ??? może etat pomocy medycznej też bo ktos musi udzielić fachowej pomocy . Piszący zapewne potrafiący pomóc w takich przypadkach więc tylko patrzeć jak w swej „milości ” do blizniego rzuca się z pomocą . Jednak ludzie POzbawieni człowieczeństwa są w tym mieście dalecy od szacunku drugiego człowieka . Żałosne .

gość c
odpowiada  Ostrowianka
9 miesięcy temu

właściwie to o co ci chodzi?

Ostrowianka
9 miesięcy temu

Ludzka tragedia a komentarze poniżej zwykłej przyzwoitości . Opamietajacie w tym jadzie nienawiści . Nie szanujecie zmarłego ani siebie pisząc jadem nienawiści . Nie znacie dnia ani godziny kiedy płomień waszego życia zgasnie i nie wiadomo gdzie … zapewne nie w Kosciele a wasze szczątki gdzie każecie pochować ??? w poświęconej ziemi ???

Matoluszek
odpowiada  Ostrowianka
9 miesięcy temu

To jest efekt sianie nienawiści przez jedynie słuszną dojna zmianę.

Xyz
odpowiada  Ostrowianka
9 miesięcy temu

Oni widoczne są nieśmiertelni

olek
9 miesięcy temu

dobrodzieje zadowolnione,jak tralala

58
0
Napisz co o tym sądziszx