Bezpłatne badanie dla mężczyzn

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 18.08.23r. w Szpitalu w Ostrowie Wlkp przy ul. Limanowskiego 20/22 w Poradni Specjalistycznej, gabinet 38 i 39.

Program dobiega końca, jest to ostatnia szansa aby się bezpłatnie przebadać pod kątem tętniaka aorty w Ostrowie.

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Badanie USG aorty brzusznej dotychczas wykonano u 9 500 pacjentów. Dzięki programowi ponad 220 pacjentów z tętniakiem aorty brzusznej (potencjalnie śmiertelną chorobą, jeśli nie zostanie wykryta w odpowiednim czasie) zostało objętych programem Zdrowa Aorta, a dzięki inicjatywie twórcy projektu prof. Grzegorza Oszkinisa zostali oni objęci również bezpłatną opieką po zakończeniu udziału w programie, w postaci bezpłatnych badań kontrolnych, których prowadzenie planowane jest przez 3 lata po zakończeniu projektu.

Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

– telefonicznie: 503 075 095 (kontakt od pon. do pt. w godz. 9 – 15)

– e-mail: [email protected] (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Dotacje na wymianę ogrzewania
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jac
9 miesięcy temu

Miło z ich strony. Szkoda, że ostanie 3 lata jak człowiek chciał do szpitala czy specjalisty to traktowali go jak śmiecia bo srowid.
Pan Bóg was rozliczy i polityków też. Piekło na was czeka.

1
0
Napisz co o tym sądziszx