Premier Morawiecki będzie koło Ostrowa

Na najbliższą sobotę zapowiadany jest Piknik Rodzinny w ramach którego Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej będzie promować program 800+. Poza obecnością minister Marleny Maląg, potwierdzony został udział premiera Mateusza Morawieckiego.

Impreza rozpocznie się na krotoszyńskich błoniach o godzinie 12. Z tej okazji warto wybrać się z dziećmi i skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Prognoza przewiduje słoneczny dzień i 24 stopnie w cieniu.

Premier Mateusz Morawiecki wcześniej ma odwiedzić świeżo wyremontowaną halę sportową w Książu Wlkp., a następnie przyjedzie do Krotoszyna. Na podobnym wydarzeniu premier najpierw przemówił, a następnie przechodził po terenie imprezy. Osoby wchodzące na jej teren były sprawdzane pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów.

4
Czy popierasz wzrost świadczenia 500+? Uzasadnij proszę.x

Śledź nas w Google News!

Zawsze na bieżąco z najnowszymi artykułami i informacjami.

Obserwuj nas w Google News
CZYTAJ  Zniszczył kapliczkę. Sprawca został "pozamiatany"
Subskrybuj
Powiadom o
247 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wacek
2 lat temu

Ostatnio Gesler była obok Ostrowa czyli w Kaliszu, teraz pinoko będzie obok Ostrowa czyli w Krotoszynie. Niedługo Mielno będzie obok Ostrowa 😆😆😆😆

Korpo dino
2 lat temu

Malągowa, ty nie przeszkadzaj przedsiębiorcom i za te 800 pln wykup sobie wczasy w Bułgarii i już nie wracaj.

olaf
odpowiada  Korpo dino
2 lat temu

A ty wykup sobie dobrego lekarza !!!

Kriss
2 lat temu

Nie chcemy go widzieć ani w Krotoszynie ani w Ostrowie.Tak samo nie ma powrotu do Ostrowa Wielkopolskiego Malągowa. Wygwizdam ich.

EDEK
odpowiada  Kriss
2 lat temu

Ty nie chcesz go widzieć , ale ja tak. PISZ ZA SIEBIE , nie urzywaj liczby mnogiej.

Alessandro
odpowiada  EDEK
2 lat temu

A ty używaj słownika ortograficznego!

Józef.m.
odpowiada  Kriss
2 lat temu

Ale co niektórym platforma zryla mozgi.

Sprdalaj
odpowiada  Kriss
2 lat temu

MY CHCEMY !!!!

Pawlic
2 lat temu

Pinokio znów będzie głosił jakie to PO nie dobre ale słowem nie wspomni jak pomoc Polakom PiS to dziadostwo a PO jeszcze większe dziadostwo nie chcemy takich rządów bo Polska bogata jest o potrzebuje dobrego przywódcy który będzie czynił dla dobra ludzi a nie pchał forsę do własnej kieszeni. Niech sam pracuje za miskę ryżu bo tak powinniśmy go przywitać. Miska ryżu i wypad dziadu.

Lena
odpowiada  Pawlic
2 lat temu

Dziad to ty jesteś. Wystarczy przeczytać twoje wypociny i masz obraz człowieka.

Napisz
odpowiada  Pawlic
2 lat temu

JAKIE dobro Tusk zrobil dla Polaków !!!!??? PRZYKŁADY.

Jan
odpowiada  Napisz
2 lat temu

Tusk to samo zlo

Rysiu
2 lat temu

Ci tak wcześnie? Pomidory jeszcze zielone, kury jajek nie naniosły, więc po co jechać?

lena
odpowiada  Rysiu
2 lat temu

możesz jechać na spędy tuska , posłuchać kłamstw i manipulacji.

kola
odpowiada  Rysiu
2 lat temu

Jak chcesz posłuchać agresora , to jedz na Tuska . lub do wyboru Lempart.

karolak
odpowiada  Rysiu
2 lat temu

Mądrych Lidzi należy posłuchać. Dlatego ja tam bede

Obywatel
2 lat temu

Kochani zróbmy najazd na Krotoszyn i ich wygwizdamy i nie tylko. Jak nas będzie wielu to nam nic nie zrobią, będą spierdzielać kłamcy i złodzieje. Wyjdzmy frontem do klienta, tam się spotkamy i jakieś pytania małpie zadamy. To co jedziemy? Kto jest za daje 👍

Socjal
odpowiada  Obywatel
2 lat temu

Jak mopsy z +++ pozamykają to może Masz szansę na rewolucję w tym kraju. Kraj sprzedawczyków.

Wlodek
odpowiada  Obywatel
2 lat temu

Lecz się

King
odpowiada  Obywatel
2 lat temu

Ty lepiej zrob najazd do psychiatry. Bardzo Ci potrzebny

Józef
2 lat temu

Szkoda ze nie dalej pojedzie np.do kościoła zabytkowego w Droszewie piękny kościół a i przy okazji pan starosta niby z PiS kazał by naprawić dziury te 2 kilometry tam tragedia dojechać a może cód będzie

Kanold
odpowiada  Józef
2 lat temu

,, Cód ” będzie, jak nauczysz się w końcu ortografii.

Elektor
2 lat temu

Przyjeżdża sługa Ukrainy, pachołek żymian jak każdy pisowski poseł czy senator (najgorsza zaraza od 80 lat) zdrajca Polaków szukać durni. Lech Kaczyński podpisując traktat lizboński zlikwidował suwerenność Polski. Wcześniej zdążył wstrzymać ekshumacje w Jedwabnem kiedy na jaw zaczęły wychodzić niewygodne dla żymian i pisowców fakty. PiS zawsze wierny żymianom, Ukraińcom, Watykanowi, zawsze przeciwko Polsce. I znowu ruszają w teren kłamać mamić oszukiwać. Tfu!

Jan
odpowiada  Elektor
2 lat temu

Chyba piszesz o tusku…

po
odpowiada  Elektor
2 lat temu

Kto to ci „żymianie”?

lekarz
odpowiada  Elektor
2 lat temu

PSYCHIATRZY PRZYJMUJA NA ULICY LOTNICZEJ.

mama
2 lat temu

dzieci też będą rewidowane jak były w przedszkolu?

Ost
2 lat temu

Pewnie ze.pojade będzie przynajmniej w kogo jajami rzucać

247
0
Napisz co o tym sądziszx