Premier Morawiecki będzie koło Ostrowa

Na najbliższą sobotę zapowiadany jest Piknik Rodzinny w ramach którego Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej będzie promować program 800+. Poza obecnością minister Marleny Maląg, potwierdzony został udział premiera Mateusza Morawieckiego.

Impreza rozpocznie się na krotoszyńskich błoniach o godzinie 12. Z tej okazji warto wybrać się z dziećmi i skorzystać z bezpłatnych atrakcji. Prognoza przewiduje słoneczny dzień i 24 stopnie w cieniu.

Premier Mateusz Morawiecki wcześniej ma odwiedzić świeżo wyremontowaną halę sportową w Książu Wlkp., a następnie przyjedzie do Krotoszyna. Na podobnym wydarzeniu premier najpierw przemówił, a następnie przechodził po terenie imprezy. Osoby wchodzące na jej teren były sprawdzane pod kątem posiadania niebezpiecznych przedmiotów.

4
Czy popierasz wzrost świadczenia 500+? Uzasadnij proszę.x
POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Oświadczenie szpitala po śmierci 18-latki
Subskrybuj
Powiadom o

247 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Stefan
7 miesięcy temu

Rząd PISU ,to rząd przegrany, wiedza o tym doskonale ze wybory mają przegrane.

Temid
7 miesięcy temu

W Częstochowie rząd urzadził sobie hućpę z tańcami, i zamiast modlić sie , o przetrwanie ,Na Jasnej Górze , przez mikrofony ,gadali o polityce Czy od tego jest kościół , i Czarna Madonna na Jasnej Górze, ?I kto dal im przyzwolenie , aby zajmować sie polityką na Jasnej Górze, WSTYD CO TEN RZAD WYPRAWIA, DLATEGO NIE BEDZIEMY JUŻ NA PIS GŁOSOWAĆ ,

Troll
odpowiada  Temid
7 miesięcy temu

Wstyd to lewackie być

emeryt Heniek
7 miesięcy temu

A po co on tutaj przyjeżdza . niech sie lepiej zajmie i wezmie ostro , za sprawy którę dotycza Polski ,i Polaków, , i wporwadzi w końcu praworzadność w Polsce, żeby Polska otrzymała te 700 miliardów z Brukseli , i pieniądze z KPO, – przez nie udolność rządu PISU płacimy tylko milionowe kary, a Moraweickiego okrzyczane bilbordy , a na nich 770 miliardów tylko na ulicach plakatach, , bo do dzisiaj pieniedzy Polacy nie otrzymali , , i nic ten nieudolny rzad nie potrafi załatwić ,Jedyne co potrafi to zadłużać Polskę na miliardy , i płacić kary za swoje nieudolne rzady .Głosować na PIS nie bedziemy. Będziemy głoswać na Tuska.

pytek2
7 miesięcy temu

Morawiecki ściga się z Januszem Kowalskim , Suskim i Jakim o miano największego idioty w kręgach PiS-u i konfederacji !!

Józef
7 miesięcy temu

Straszne co piszą ci analfabeci z pisi,to komuna w starym stylu,to aparatczycy ,którzy kosztem całego narodu chcą i to robią jak najwięcej się nachapac a jak nie inaczej to chociaż nachlac się na tego rodzaju agitkach przedwyborczych za pieniądze budzetowe

PiS to super partja
7 miesięcy temu

Tak trzymać panie premierze!!! Brawa dla rządu za wspaniałe życie…Nie to co za rudego fałszywca zdrajcę narodu! Nie dopuszczające tego popychała Szwabów do władzy tylko!

Jozef
odpowiada  PiS to super partja
7 miesięcy temu

Napisałeś prawdę, rząd ma wspaniałe życie w przeciwieństwie do narodu.Dla nas to drożyzny a dla wielu to miska ryzu.

Ryżu gnoj
odpowiada  Jozef
7 miesięcy temu

Rudy niemiecki sługus Makreli jak okradł miliony Polaków to było ok? Za PO żyło się dobrze tylko przekrętom i cwaniaczkom czyli tzw pseudobiznezmenom…Faktury lewe itd itp.Won z tóskiem tósek do Berlina gefahren i hoooooj

Jacek
odpowiada  Jozef
7 miesięcy temu

Przestań tyle chlac.

Jacek
7 miesięcy temu

Pan Premier Profesor M. Morawicki to jest TO! Takich ludzi potrzebuje Polska!

Promotor
odpowiada  Jacek
7 miesięcy temu

Hirek ta profesura to od ciebie matolku?

247
0
Napisz co o tym sądziszx