OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie 3 aut na Ledóchowskiego – Strzelecka

Zderzenie 3 aut na Ledóchowskiego – Strzelecka

Do kolizji trzech aut doszło około godziny 10 na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego, Strzelecka, Witosa w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawca zignorował ważny znak.

Dalsza część tekstu pod zdjęciami

Kierowca samochodu mercedes Vito jadąc ulicą Witosa do Strzeleckiej zignorował znak STOP i uderzył w audi jadące od Parku Miejskiego. Następnie Vito uderzyło rykoszetem w stojące BMW.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Radni odpowiadają Beacie Klimek. Tłumaczą decyzję ws. absolutorium i pieniędzy dla sportu
23 komentarzy
tomi
2 lat temu

Audi ze skrętną tylną osią!!!

fan
2 lat temu

Audi , Mercedes i BMW trzy najlepsze marki się zderzyły

23
0
Napisz co o tym sądziszx
×