OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Wyciek gazu na stacji paliw

Wyciek gazu na stacji paliw

Przed godziną 18 doszło do wycieku gazu przy dystrybutorze na stacji paliw koło McDonald’s. Gaz zaczął ulatniać się z węża do tankowania.

Strażacy zablokowali wjazdy na stację i potwierdzili wyciek gazu. Na stacji zakręcono zawór i podjęto decyzję o odczekaniu aż pozostałość gazu się ulotni. Na szczęście nie doszło do zapłonu.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Nadciąga fala upałów. Afrykańskie temperatury! Będzie rekord?
0 komentarzy
0
Napisz co o tym sądziszx
×