15-latek postrzelony z wiatrówki (aktualizacja)

Do ostrowskiego szpitala trafił 15-letni chłopiec, który został trzykrotnie postrzelony z wiatrówki przez swojego kolegę. Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 18 na terenie parku w miejscowości Walichnowy.

Z ustaleń policji wynika, że broń posiadał 14-latek. Śrut utkwił w ciele 15-latka w okolicy łopatki i był wyciągany w ostrowskim szpitalu.

Policja dowiedziała się od szpitala, a zawiadomienie złożył ojciec pokrzywdzonego. Policjanci nie znaleźli broni. Sprawą strzelca zajmie się Sąd Rodzinny.

Aktualizacja
Nieoficjalnie wiadomo, że sprawca postrzelenia miał zostać zahaczony bądź najechany rowerem. Nastolatek tłumaczył się, że broń znalazł na polnej drodze a po wszystkim wyrzucił ją do stawu. – podaje radiosud.pl

zdjęcie poglądowe

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
xxx 222
9 miesięcy temu

Walichnowy – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie wieruszowskim, w gminie Sokolnik ja widze ze nasz detektyw ma coraz dalszy zasieg niedlugo info z pod samego Krakowa dostaniemy;))))))))))

Tomek
9 miesięcy temu

Ładnie młody bajeruje znalazł na drodze i wyrzucił kogoś broni

Ggggg
odpowiada  Tomek
9 miesięcy temu

A w dodatku zdążył strzelić 3 razy jak go ktoś potrącił rowerem

Jarek K.
9 miesięcy temu

I bardzo dobrze, niech się uczą chłopaki strzelać. Tu jest Polska i wolność jak w Hameryce musi być! I My tę wolność narzucimy. Tak Mi dopomóż…. . Strzelnica to nie to samo co łopatka.

Ja
9 miesięcy temu

Taaa… wiatrówki po rowach leżą…

mariano
9 miesięcy temu

Broń nie jest przeznaczona dla gł,,,pków i ludzi nieodpowiedzialnych dotyczy to szarych obywateli , Policjantów i żołnierzy …

Miejscowy
9 miesięcy temu

Chociaż wiatrówkę byście dali na foto a nie strzelbę -myśliwską dwururke 😉

Lech
odpowiada  Miejscowy
9 miesięcy temu

to nie dwururka, to kniejówka i sądząc po grawerunku to może być marka Frankonia lub Merkel.

Michal
odpowiada  Lech
9 miesięcy temu

Jak kniejówka? Przecież pismak pisze że wiatrówką strzelali to i zdjęcie wiatrówki musi być hahaPoziom dziennikarski dno

Ostatnio edytowany 9 miesięcy temu by Michal
Kulwa
9 miesięcy temu

Ta miejscowość to gdzieś nad morzem?

Sędzia Zgred
9 miesięcy temu

W rewanżu ustawić sprawcę tyłem, przywiązać do drzewa, poszkodowany odpala 2 strzały tam gdzie otrzymał czyli „w okolice łopatki”, plus jeden strzał dla satysfakcji. Dodatkowo kilka stówek tytułem odszkodowania. Koniec sprawy. Rozejść się.

emeryt
9 miesięcy temu

Ja w ich wieku chodziłem na strzelnicę z wujem

12
0
Napisz co o tym sądziszx