Para robiła TO przy bankomacie

Udostępnij
Tweet

Ostrowianie w środowy wieczór postanowili skorzystać z bankomatu jednego z banków przy ulicy Kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim. Ku ich zaskoczeniu wewnątrz pomieszczenia znajdowała się para dorosłych, około 50-letnich ludzi. Ich wygląd nie wskazywał jakby czekali na otrzymanie przelewu.

Ponieważ ostrowianie nie wiedzieli jak zachowa się wybudzona ze snu para, postanowili wezwać policję. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę oraz kobietę oraz ukarali ich mandatem w wysokości po 100 zł każdy. To powoduje, że cena za nocleg jest dość konkurencyjna względem innych hoteli w mieście. A zatem mogli od razu wybrać obiekt, w którym znajduje się np. łazienka i możliwość zaparzenia herbaty.

W tym przypadku powiedzenie, że „pewne jak w banku” nie sprawdziło się, bowiem para ani się nie wyspała, a budżet państwa nie ma gwarancji wyegzekwowania wysokości mandatu.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Chełmońskiego
11 miesięcy temu

Dziwna sprawa bo drzwi do przedsionka można otworzyć karta bankowa. Widać że może Ci Państwo mają tam konto?. Drugi temat, korzystam tam z bankomatu i prośba do pracowników, postawcie tam w końcu kubeł na wydruki, w większości walają się po posadzce, naprawdę wam to nie przeszkadza ?
Z finansowym pozdrowieniem

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Chełmońskiego
33
0
Napisz co o tym sądziszx