OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Kolejny pożar lasu – grasuje podpalacz?

Kolejny pożar lasu – grasuje podpalacz?

Kiedy mijała doba od poprzedniego pożaru, znów dostrzeżono kłęby dymu wydostające się z lasu. Ogień pojawił się na odcinku Granowiec – Sośnie.

Do akcji zadysponowano 2 wozy z Ostrowa Wielkopolskiego oraz 4 z okolicznych OSP. Płomienie strawiły 20 arów poszycia leśnego.

Zastępy zakończyły akcję po 3 godzinach.

W lasach panuje susza i niewiele potrzeba, żeby ogień szybko się rozprzestrzeniał.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Kobieta zmarła nagle na targowisku
7 komentarzy
Ostrowianka
3 lat temu

Młodzi chodzą na piwko i papierosa butelki zostają i nie zgasi pęta i butelka jak soczewka i pożar gotowy i nie tylko młodzi zostawiają śmieci a z tego pożar .w lesie są zwierzęta a dzięki ludzkiej głupocie cierpią .zabrać śmieci nie zostawiać śmieci w lesie od tego jest śmietnik ale nie w lesie.

Z.....
3 lat temu

A to może być też strażak z ochotniczej

Nikodem
3 lat temu

Jak go już dorwią lewacki sąd orzeknie nie winien tak jest w justicji sądy do wymiany panie Ziobro

Świerk
3 lat temu

Oby mu jakiś wściekły lis jaja odgryzł przy następnej próbie podpalenia.

Marco
3 lat temu

Las to życie tlen a taki ktoś nie szanuje tego

Michalina
3 lat temu

Tymi podpalaczem są Ci co odwiedzają las. Wszędzie śmieci w lasach i butelki a taka butelka starczy i słońce aby wywołać pożar.

Jurek
odpowiada  Michalina
3 lat temu

Tak pewnie jest.

7
0
Napisz co o tym sądziszx
×