3 osoby poszkodowane, w tym ciężarna (aktualizacja)

O godzinie 21.25 doszło do wypadku z udziałem dwóch aut osobowych na skrzyżowaniu ulic Kordeckiego/Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim. Trzy osoby zostały poszkodowane, w tym kobieta w ciąży.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na tym skrzyżowaniu było już światło żółte pulsujące. W tej sytuacji obowiązują znaki pionowe, a wśród nich STOP. Ten został zignorowany przez kierowcę opla jadącego od strony Urzędu Skarbowego.

Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia z seatem jadącym w kierunku ulicy Krotoszyńskiej. Podróżowały nim dwie kobiety, z czego jedna była w ciąży. Trzy osoby przewieziono do szpitala, gdzie zostanie wykonana dokładna diagnostyka. Najbardziej okazywała dolegliwości kobieta jadąca oplem. Krzyczała z powodu bólu w okolicy biodra.

Okoliczni mieszkańcy zauważyli, że zegar regulujący pracę świateł nie został przestawiony na czas letni i światło żółte pulsujące włącza się o godzinie 21 zamiast 22. Niektórzy twierdzą, że w tym miejscu powinno powstać małe rondo, ale wydaje się że jest zbyt mało miejsca.

Aktualizacja:
Ostatecznie dwóm kobietom jadącym czerwonym seatem nic poważnego się nie stało.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tajemnicza śmierć 37-latki
Subskrybuj
Powiadom o

21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koza
11 miesięcy temu

Co ma do tego ze pulsują od 21” a nie od 22” i tak patrzeć na znaki i tak

21
0
Napisz co o tym sądziszx